Burçin Terzioğlu’nun olası partnerleri!

3 dakikada okuyabilirsiniz


Burçin Terzioğlu, 9 Mart 1980 yılında İstanbul’da doğdu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Aktör Stüdyo-Özel Sahne Diksiyon eğitimi aldı. Henüz beş yaşındayken sinema dünyasına ilk adımını Patron Duymasın ve Çıplak Vatandaş filmleriyle attı. 1986 yılında ilk dizisi olan Perihan Abla’da oynadı. Ardından Yeniden Doğmak, Doktorlar, Mahallenin Muhtarları, Kavak Ailesi, Solan Gül, Sırılsıklam, Yılan Hikayesi, Tirvana, Çiçek Taksi, Kınalı Kar, Aliye, Kadın İsterse, Fırtına, Çemberin Dışında, Ey Aşk Nerdesin gibi dizilerde rol alan Burçin Terzioğlu’nu hemen ardından Ezel ve Merhamet’te izledik.

Son zamanların en çok konuşulan ve özlenilen dizilerinden olan Poyraz Karayel’de başarılı performansıyla bizleri kendine defalarca hayran bıraktı. Ayrıca Hasretinle Yaşanmıyor, İki Milyarlık Bilet, Baba Yüreği, Hayallerim Aşkım ve Sen, Fazilet, Menekşe Koyu, Annem ve Ben, Oyun Bitti, Taştan Kalp gibi sinema filmlerinde ve son olarak ise Halam Geldi’de rol aldı. Birçok defa “En İyi Kadın Oyuncu” ödülüne layık görüldü. En kısa zamanda ekranlara dönmesini istediğimiz oyuncuların en başında kendisi… Peki güzel oyuncuyu kimlerle mi izlemek istiyoruz? Buyurun yazıya!

1- Kaan Urgancıoğlu 

Kara Sevda’da ortaya koyduğu performansıyla yıla damgasını vurdu diyebiliriz Kaan Urgancıoğlu için… Yakışıklı oyuncunun ekranlara dönmesini bekleyen büyük bir hayran kitlesi var. Kaan Urgancıoğlu ve Burçin Terzioğlu’nu birlikte bir televizyon dizisinde izlemeliyiz kesinlikle. İki yetenekli oyuncuyu yan yana görmek pek güzel olabilirdi. Ne dersiniz?

2- Onur Saylak 

Vatanım Sensin’de akıllarda kalan performansından sonra Şahsiyet adlı dizinin yönetmen koltuğuna oturdu Onur Saylak… Ancak söylemeden geçmeyelim, biz onun oyunculuğuna hayranız. Bir sinema filmi veya bir internet dizisinde Onur Saylak ile Burçin Terzioğlu’nu birlikte izler miyiz acaba bir gün? 

3- Mehmet Günsür

Fi-Çi serisinde Deniz karakteriyle izlediğimiz Mehmet Günsür’a yeniden hayran kaldık. İkiliyi birlikte aksiyon konulu bir internet dizisinde izler miyiz acaba? Bu bir düşünülmeli sanki!

4- Murat Arkın 

Dağ 2 filminden sonra Börü’de Kemal karakteriyle izlemekteyiz Murat Arkın’ı… Belki yine Dağ ya da Börü tarzı bir projede bir araya gelirler iki yetenekli oyuncu… Kim bilir? 

5- Kıvanç Tatlıtuğ 

Star TV’de yayınlanan Cesur ve Güzel’de Cesur karakteriyle izlediğimiz Kıvanç Tatlıtuğ ardından Hadi Be Oğlum adlı sinema filminde de rol aldı. Ekranlara ne zaman döner bilemiyoruz. Burçin Terzioğlu ile aynı projede partner olarak izlemek isterdik biz açıkçası… Ya siz? 

6- Engin Akyürek 

Son olarak atv’de yayınlanan Ölene Kadar adlı dizide Dağhan karakteri ile izledik. Yakında vizyona girecek olan Çocuklar Sana Emanet adlı sinema filminde de başrol oynadı. Engin Akyürek’i yeniden ekranda görmek için sabırsızlanıyoruz. Burçin Terzioğlu ile birlikte bir dizi ile ekranlara dönseler fena olmazdı değil mi? 

BONUS 

İlker Kaleli 

Poyraz Karayel’in Ayşegül ve Poyraz’ıydı onlar… Oyunculukları, uyumları ve enerjileriyle izleyen herkesi kendilerine hayran bıraktılar adeta. Fazlasıyla özlüyoruz onları. Yeniden bir araya gelmelerini de elbetteki çok istiyoruz. Belki bir gün olur da onları sevenlerin yüzlerinde çiçekler açar, kim bilir? 

Peki siz Burçin Terzioğlu’nu hangi isimle izlemek isterdiniz? Ankete buradan ya da aşağıdan oy verebilirsiniz.


Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı