Endemol Shine Türkiye’den yeni bir açıklama var!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Evlat Kokusu, Dayan Yüreğim ve Paramparça’nın oyuncuları ve set ekibi, paralarını ve haklarını alamadıkları için bir araya gelerek, Endemol Shine Türkiye’ye karşı bir basın açıklaması yapma kararı almıştı. Alacaklarını tahsil edemeyen çalışanlar dün yayınladıkları bir açıklama ile bir kez daha seslerini duyuracaklarını belirtmişlerdi.


Kaynak: Unzile Borcekli Instagram

Süreç bu noktada çok ciddi bir şekilde ilerlerken Endemol Shine Türkiye yönetiminden bir açıklama daha geldi.

“Endemol Shine Group olarak değişen sektör dinamiklerinin ışığında Türkiye’de yer alan yerel işletmeyi gözden geçirme çalışmalarını başlattık. Bu gözden geçirme sürecinde, Endemol Shine Türkiye yönetiminde pek çok ciddi sorun tespit ettik ve bu tespitler neticesinde CEO Gökhan Tatarer ile COO Hakan Eren’in görevlerine son verildi.

Endemol Shine Group bağımsız finans ve hukuk danışmanlarıyla birlikte Türkiye’de operasyonu devam eden şirketin bekleyen tüm borçlarının yerlerini bulabilmesi için ayrıntılı ve kapsamlı analizler yapmaktadır. Alacaklıların temsilcileriyle görüşmeler haftanın son günü (16 Haziran Cuma) itibarıyla başlayacaktır. Endemol Shine Türkiye’nin geciken ödemelerinin bazı kişiler üzerinde yarattığı etkinin bilincindeyiz ve bu problemi elimizden geldiğince hızla çözebilmek için çalışmaktayız. Bu süreç,  Endemol Shine Türkiye’nin süregelen işlerinin ayrıntılı olarak incelenmesini gerektirdiğinden planlanandan daha fazla vakit almakta olduğu için özür diliyoruz.
Önümüzdeki adımlarımız hakkında da duyurular yapmaya devam edeceğiz. 
Saygılarımızla
Endemol Shine Group”

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.