Aşk Laftan Anlamaz’ın izlemeye doyamadığımız 10 sahnesi!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Aşk Laftan Anlamaz, bundan tam bir yıl önce hayatımıza girdi. Tatlı bir aşk hikayesi olarak geçtiğimiz yaz ayımızı şenlendiren hikaye, Burak Deniz ve Hande Erçel uyumuyla birlikte bambaşka bir yer edindi kalbimizde… Peki biz bu hikayenin hangi anlarını izlemelere doyamadık?

1- Hayat, kendini affettirmeye çalışıyor. – 10,424,879 izlenme

Hayat’ın pembe yalanından sonra kendisini Murat’a affettirmeye çalıştığı, kendisini Murat’a affettirmeye çalışırken birden romantik ve tutkulu anlara sürüklendiği sahneleri izlemeye doyamayanlar olarak yalnız değilmişiz!

2- Tuval ve Cemil’in arasında yakınlaşma! – 5,951,184 izlenme

Tuval ve Cemil’in bir yanlış anlaşılma ile gelen “yanlış öpüşmesi” Aşk Laftan Anlamaz’ın kahkahayla hatırladığımız anlarındandı.

3- Şunların tatlılığına bak! – 3,956,895 izlenme

Hayat ve Murat’ın birlikte, sevgili olarak uyandıkları ilk ilk sabahın huzurunu ve romantizmini unutmak mümkün mü? Deniz, kum, güneş, Hayat ve Murat! 

4- Günaydın öpücüğü verecektim… – 3,164,193 izlenme

En sevdiğimiz sabahlar, romantizmle uyanılan sabahlar! Hayat ve Murat’ta da bunlar fazlasıyla var tabii ki… Hem romantizm, hem tatlı inatlaşmalar, hem de bolca huzur!

5- Mutlu son! – 3,125,266 izlenme

Ve Aşk Laftan Anlamaz’ın son sahnesi… Mutlu sonları, gülümseyen yüzleri ve sonsuza dek sürdüğüne emin olduğumuz aşklarıyla…

6- Seni kendime getiriyorum! – 3,086,659 izlenme

Hayat ve Murat’ın aralarındaki tüm nefrete rağmen daha körüklenerek devam eden aşk ateşinde yandığımız anlardan yalnızca biri… 

7- Adı lazım değil, baş harfi ben! – 2,844,551 izlenme

Hayat ve Murat’ın birlikte geçirdikleri ilk gün, Kenan Doğulu’nun muhteşem şarkısıyla hepimizin aklına kazınmadı mı? Aklımıza kazımakta haksız mıyız?

8- Murat, Hayat’ı kurtardı! – 2,748,449 izlenme

Didem’in oyunu ve asansörde kalan bir Hayat… Tabii ki Hayat’ı kurtaran kişi Beyaz Atlı Prens’imiz Murat’tan başkası olmayacaktı. Didem’in oyunu, böylece bir romantizme dönüşecekti. 

9- Acıyı sevmek olur mu? – 2,574,319 izlenme

Hayat’ın yalanı ortaya çıktı ve Murat’ın tepkisi, kimsenin beklemediği gibi oldu. Biraz kızarak, çok üzülerek izlediğimiz bu anlar da hafızamızdaki yerini aldı. 

10- Murat, Hayat’a yüzme öğretiyor. – 2,397,246 izlenme

Yüzmek, ciddi bir meseledir! Murat’ın Hayat’a yüzme öğrettiği anların eğlecesi ve tutkusu unutulmaz!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.