Geçmişten günümüze Survivor şampiyonları!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Son Survivor’ın yani 2018’in şampiyonu Adem Kılıçcı oldu. 2005 yılından beri hayatımızın bir parçası olan Survivor‘ın geçmişine ve şampiyonlarına bir göz atalım istedim. Bakalım hangi yarışmacılar Survivor kupasını kucaklayıp ıssız adada hayatta kalma savaşını kazanmış?

2005 – Uğur Pektaş


Fotoğraf: Sözcü

Survivor’un hayatımıza kazandırdığı ilk şampiyon Uğur Pektaş. Aynı zamanda şampiyonluktan sonra televizyon dünyasına katılan ilk yarışmacısı… 2005 şampiyonu olan Uğur Pektaş, Arka Sokaklar dizisiyle televizyon dünyasına kalıcı olarak  giriş yapmış ve dizideki rol arkadaşı Gamze Özçelik ile dünya evine girmişti. Daha sonra bu evlilik maalesef boşanma ile sonuçlandı ve şu an Uğur Pektaş turizm işi ile uğraşıyor.

2006 – Derya Durmuşlar


Fotoğraf: Hürriyet

Türkiye- Yunanistan yarışmasının şampiyonu Derya Durmuşlar 2011 yılında trafik kazası geçirerek ne yazık ki hayatını kaybetmiştir. Her Survivor’da kendisinin isminin çok güzel bir şekilde anıldığını duyabilirsiniz.

2007 – Taner Özdeş


Fotoğraf: Acunn

Aslanlar-Kanaryalar’ın şampiyonu olan Taner Özdeş uzun süre gündeme gelmemişti. Kendisini en son Survivor All Star’a katıldığında ekranlarda gördük.

2010 – Merve Oflaz


Fotoğraf: tv8

Tek kadın şampiyon ünvanını taşıyan Merve Oflaz, yarışma sonrası oyunculuk kariyerine başladı. Survivor All Star’a da katılan Merve Oflaz aktif olarak oyunculuk hayatına devam ediyor.

2011- Derya Büyükuncu


Fotoğraf: Hürriyet

Altı kez ülkemizi olimpiyatlarda temsil eden Derya Büyükuncu Nihat Doğan, Pascal Nouma (gerçi diskalifiye olmuştu) gibi zorlu rakipleri elemişti. En çok izlenen Survivor’lardan birinin şampiyon olan Derya Büyükuncu, kazandığı ödülü bağışlayacağını duyurmuştu. Sonrasında olaylar biraz karıştı, bağışın yapılıp yapılmadığı hala tartışılıyor.

2012 – Nihat Altınkaya


Fotoğraf: Acunn

Zaten oyuncu olan Nihat Altınkaya yarışma sonrası daha fazla tanındı. Yarışmada sergilediği duruş ve tavırla izleyicinin gözdesi oldu. Şimdilerde SÖZ dizisinde yer alıyor, oyunculuk hayatına tam gaz devam ediyor.

2013- Hilmi Cem İntepe


Fotoğraf: Acunn

Bir dans okulu sahibi olan Hilmi Cem İntepe, yarışmadan zaferle ayrılınca diğer birçok şampiyon gibi kariyerine oyunculukla devam etmiştir. Sezon finali yapan ve ikinci sezonuyla devam edeceği açıklanan Bodrum Masalı dizisinde rol almaktadır.

2014 ve 2015 – Turabi Çamkıran


Fotoğraf: Acunn

Muay Thai dövüşçüsü olan Turabi Çamkıran 2 yıl üstüste şampiyon olarak başka bir rekora imza attı. Kariyerine oyuncu olarak devam etmektedir ve en son Sabit Kanca 2 filminde rol almıştır. Ayrıca kendisini sosyal sorumluluk kampanyası reklamlarında ve kamu spotu olarak hazırlanan reklam filmlerinde görebilirsiniz.

2016 – Çağan Atakan Arslan


Fotoğraf: Acunn

Nam-ı diğer “Avatar Atakan” yarışma sonrası Söz dizisiyle oyunculuğa başlamış ve Şubat ayında sevgilisi Serap Korkmaz ile dünya evine girmiştir. Kendisini ekranlarda bol bol göreceğiz gibi, ne dersiniz?

2017- Ogeday Girişken


Fotoğraf: Acunn

Survivor’ın taze şampiyonu Ogeday Girişken, Marmara Üniversitesi Besyo mezunu… Yeni şampiyon olan Ogeday’ın spora devam edip etmeyeceğini ve televizyon dünyasında yer alıp almayacağını ilerleyen günlerde göreceğiz.

2018 – Adem Kılıçcı

Geçtiğimiz yılın en çok desteklenen, performansı beğenilen ve aynı zamanda eleştirilen yarışmacısıydı Adem Kılıçcı… Şampiyonluk kupasını kaldırdığında ise günlerce konuşuldu. İlerleyen zamanlarda neler yapacağını merakla bekliyoruz!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı