Vizyona girmesini merakla beklediğimiz yerli filmler!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Hafta sonlarınızı renklendireceğiniz, tatilde arkadaşlarınızı kapıp gidebileceğiniz, sevgilinizle keyifli vakit geçireceğiniz ideal yerli filmler vizyona girmek için gün sayıyor. Kimini beyaz perdede göreceğimize dair söz aldık, kiminin ise çekimleri başlandı bile… Ama biz şimdiden izlemek için fazlasıyla sabırsızız. Bir an önce biletlerimizi kapıp, mısırlarımızı alıp, sinema salonlarını doldurmak istediğimiz bazı filmler var. Hangileri mi? Buyurun beraber bakalım!

1- Acı Tatlı Ekşi


Fotoğraf: Buğra Gülsoy Instagram

Aşk Yeniden dizisiyle uyumlu ikili nasıl olur diye gösteren Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy’u, yine dizide olduğu gibi hem komedi hem de aşk dolu bir hikayeyle izleyeceğimiz Acı Tatlı Ekşi’nin çekimlerine başlandı. Çocukluk arkadaşı iki gencin üniversitede başlayan aşklarını anlatan hikayede hem çok eğlenecek hem de romantik sahnelere doyanayacağız. Zeynep’le Fatih’in aşkı gibiyse çok beğeneceğimiz şimdiden belli!

2- Deliha 2


Fotoğraf: Gupse Özay Instagram

Evet! En bomba haber Gupse Özay’dan geldi! Instagram hesabından yaptığı paylaşımla Deliha filminin ikincisine dair sözümüzü aldık. İlk filmde başlayan Barış Arduç ve Gupse Özay aşkını düşünecek olursak, sevgililerin ikinci filmi daha keyifli olacağa benziyor. Umarız yine aynı kadro devam eder. Barış Arduç’u komedide daha fazla izlemek isteriz.

3- Ailecek Şaşkınız!


Fotoğraf: Ahmet Kural Instagram

İlk olarak Ahmet Kural’ın senaryo kapağını sosyal medyada paylaşmasıyla hepimizin aklında “Yeni bir dizi mi geliyor?” sorusu gelse de, yönetmen Selçuk Aydemir çok geçmeden film müjdesini veren bir paylaşım yaptı.  Kadrosunda Ahmet Kural, Murat Cemcir, Cengiz Bozkurt, Saadet Işıl Aksoy ve Çağlar Ertuğrul’un bulunduğu filmin yine Selçuk Aydemir usulü olarak kış aylarında vizyona girmesini bekliyoruz.

4- Organize İşler 2


Fotoğraf: Yılmaz Erdoğan Instagram

Geçtiğimiz Şubat ayında Demet Akbağ’ın sahnelediği “Bir Demet Muhabbet” adlı oyunda ikinci filmin müjdesini veren Yılmaz Erdoğan, kısa bir süre önce verdiği bir röportajla haberi kesinleştirmişti. Senaryonun yazımına başlandığını ve önümüzdeki sonbaharda da çekimlerinin yapılacağını belirtmişti. O ekibi ve hikayenin devamını yıllar sonra bir arada görmek fazlasıyla heyecan verici olacak.

5- Arif V 216


Fotoğraf: Cem Yılmaz Instagram

Vizyon tarihi 5 Ocak olarak duyurulan ve sadece tanıtım fragmanı yayınlanan, GORA’nın üçüncü devam filmi Arif V 216’da merakla beklediğimiz filmler arasında… Hala çekimlerine devam edilen filmin ilk ikisini izlemeye doyamamıştık ve onlara bir üçüncüsü ekleniyor. Arif, 216, Komutan Logar gibi bir çok karakterin dilimize dolanacak yeni repliklerini ve Cem Yılmaz’ın paylaşımları ile öğrendiğimiz kalabalık kadronun nasıl bir iş ortaya koyacağını merakla bekliyoruz.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı