FOX Networks Group 69. Emmy Ödülleri’nde 79 adaylıkla yerini aldı!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Dünyanın en prestijli ödülleri arasında gösterilen ve bu yıl 69’uncusu düzenlenen Emmy Ödülleri’nde FOX Networks Group, 22 yapımla 79 dalda adaylık elde etti. Adayların açıklandığı törene 18 dalda adaylık ile “Feud: Bette and Joan”, 11 dalda adaylık ile “This is Us” ve 10 dalda adaylık ile National Geographic’in ilk senaryolu yapımı “Genius” (Deha) damgasını vurdu.


Fotoğraf: FOXLIFE

En beğenilen televizyon yapımlarına verilen Emmy Ödülleri’nin bu yılki adayları açıklandı. Bu yıl 69’uncusu verilecek ödüllerde FOX Networks Group 22 yapımı ve toplam 79 dalda adaylığı ile yerini aldı. FOX Networks Group’un sevilen yapımları Feud: Bette and Joan, This is Us, Genius, Atlanta, American Horror Story: Roanoke, The Americans, Penny Dreadful, Homeland, Baskets, Bob’s Burgers, Late Late Show With James Corden, Ray Donovan, Crazy Ex-Girlfriend, Empire, Last Man Standing, MacGyver ve The Walking Dead farklı dallardaki adaylar arasına isimlerini yazdırdı.


Fotoğraf: Nat Geo

Dizi sektörünün en prestijli ödüllerinden olan Emmy Ödülleri’nin aday listesine başrollerini Jessica Lange ve Susan Sarandon’ın paylaştığı ve ünlü aktrisler Joan Crawford ve Bette Davis arasındaki büyük sürtüşmeyi konu alan Feud: Bette and Joan, 18 dalda adaylık ile damgasını vurdu. Dizinin her iki başrol oyuncusu da En İyi Kadın Oyuncu kategorisinde aday gösterilme başarısını gösterdi. Pek çok ünlü ismi FOXLIFE ekranlarında buluşturan This is Us, 11 dalda adaylık elde ederken National Geographic’in ilk senaryolu yapımı olan Genius (Deha) ise 10 dalda aday gösterildi.


Fotoğraf: FOXLIFE

Tüm dünyada 45 milyondan fazla insana ulaşmayı başaran Genius’un başrol oyuncusu Geoffrey Rush ise En İyi Erkek Oyuncu dalında ikinci kez aday gösterildi. 69. Emmy Ödülleri 17 Eylül’de düzenlenecek tören ile sahiplerini bulacak.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı