Sevdiğimiz şarkıları bir de onlardan dinleyin!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Emir Ersoy’un YouTube üzerindeki kanalına rastladıysanız Cem Yılmaz’ın performansına da rastlamışsınız demektir. Bu heyecanlandıran performansın Cem Yılmaz ile sınırlı kalmayacağı çok açıktı! Ve arkasından Leyla Lydia Tuğutlu’nun performansı geldi ve son olarak da Farah Zeynep Abdullah… Aslında bu performanslar başarılı müzisyenin RocKuba isimli projesine ait… Düzenlemesi Emir Ersoy’dan, seslendirmesi ünlü oyunculardan! Gel, lafı çok uzatmadan birbirinden başarılı bu performansları bir de birlikte dinleyelim.

Cem Yılmaz – Cambaz

“Cem Yılmaz’ın şarkı performansı” denildiğinde aklımıza Av Mevsimi’ndeki o meşhur sahne geliyor, değil mi? Oraya bir de “Cambaz” eklemenizi rica edeceğim.

Leyla Lydia Tuğutlu – Senden Daha Güzel

Leyla Lydia Tuğutlu’nun duru sesine Delibal ve Bu Şehir Arkandan Gelecek ile şahit olmuştuk. Bu performansı da hafızalara kazınır cinsten!

Farah Zeynep Abdullah – Haydi Gel İçelim

Farah Zeynep Abdullah’ın sesiyle Unutursam Fısılda filminde tanışmış ve performansına hayran kalmıştık. “Haydi Gel İçelim” performansı da tekrar tekrar dinlemelik değil de ne?

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.