Bronx Hayvanat Bahçesi Animal Planet’te başlıyor!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Hiç uyumayan bir şehirde durmak bilmeyen bir mekan var: dünyaca ünlü Bronx Hayvanat Bahçesi. Manhattan’daki Times Meydanı’na 16 kilometre uzaklıktaki Bronx Hayvanat Bahçesi, yaklaşık 1072 kilometre karelik bir alanı kaplıyor. 6000’den fazla hayvanın yuvası olan bu hayvanat bahçesinde 500’den fazla kişi çalışıyor.

İlk defa, dünyada doğal kaynakları koruma anlamında nasıl bir rol üstlendiğini gösterebilmek için, hayvanat bahçesi, burada yaşanan hikayelerin ekranlara getirilmesine izin veriyor. Animal Planet ekranlarında başlayacak olan bu yepyeni belgeselde: Glokom hastalığı yaşayan gümüşsırtlı goril, Tiger Dağı’ndaki gösterime hazırlanan ve iki bakıcının sorumluluğu altındaki Malezyalı kaplan yavruları ve Pakistan’ın uzak bir bölgesinden kurtarılan yetim kar leoparı yavrusu ekranlara geliyor. Bronx Hayvanat Bahçesi, 21 Temmuz Cuma saat 21:00’dan itibaren Animal Planet ekranlarında başlıyor!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.