The Originals’ın yeni sezonunu beklemek için harika bir nedenimiz daha var!

1 dakikada okuyabilirsiniz


Geçtiğimiz ay sezon finali yapan The Originals’ın yeni sezonundan tüyolar gelmeye başladı. Şimdilik, bir iyi bir de kötü haberimiz var. Önce kötü haberi verelim, Julie Plec hayranları son kez Comic-Con’a davet ederek beşinci sezonun son sezon olacağını açıkladı. Bu demek oluyor ki Always and Forever’ın bizim için sonuna geliyoruz ve onlarla beraber hem kutlamaya hem de ağlamaya davetliyiz. Tabii daha çok ağlayacağız gibi duruyor. Aslında, özellikle de Klaroline’ın hikayesi ile bir üç sezon daha devam edebilirdi ama The CW ve ekip beş sezonu yeterli görmüş anlaşılan.Kötü haberi atlattıysak eğer, gelelim iyi habere… Candice King, The Vampire Diaries’deki Caroline Forbes rolüyle beşinci sezonun prömiyerinde yer alacak!

Candice, The Vampire Diaries devam ederken Twitter’a her girdiğinde “Klaroline” ile ilgili yüzlerce mention almasına şaşırdığını ve sonunda Twitter kazanacak mı diye merak ettiğini söylüyordu. Henüz endgame haberleri olmasa da Caroline’ın sonunda The Originals’a gelmesi bile Twitter’ın kazandığını gösteriyor! Bu habere göre Joseph Morgan ve Candice King, The VampireDiaries’in beşinci sezon on birinci bölümünden sonra ilk kez aynı seti paylaşacaklar.  Belki yarım kalan ‘’British Accent’’ derslerinin devamını bile görebiliriz! 🙂

Henüz beşinci sezon ile ilgili daha fazla detay verilmedi. Caroline hikayeye nasıl dahil edilecek bilinmese de sezon finalinde Hope’un, Caroline’ın Mystic Falls’taki okuluna gitmesiyle ilgili olacağını tahmin ediyoruz. Ve tabii The Vampire Diaries’in final bölümünde Klaus’un, Caroline’a yazdığı ‘’Teşekkür’’ mektubuyla… Ayrıca, Caroline’ın The Originals’da görünmesinin ‘’Başka bir hikayenin başlangıcı’’ olacağının sözünü de yine aynı mektup sahnesinde almıştık. Şimdilik haberler sadece prömiyer yönünde olsa da son sezonda Klaus’un bin asırlık yalnızlığının ve mutsuzluğunun Caroline ile dineceğini ve endgame olacaklarını umuyoruz. Heyecanlıyız! Son sezon 2018’de baharda yayınlanacak. 


OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı