Beauty and the Beast “The Beast of Wall Street”te N’oldu?

2 dakikada okuyabilirsiniz

 

Yeni sezonun ilk bölümü bizi hayatlarını yoluna koyan Cat ve Vincent’ın mutlu sahneleriyle karşılarken, JT’yi tek parça ve hala nefes alır vaziyette gördüğümüze sevindik. Her şeyin mükemmel gittiği bölümde hepimiz “acaba şimdi nasıl bir ‘halledilmesi gereken sorun’ çıkacak?” diye bekledik ve beklemekte de haksız olmadığımızı kısa sürede anladık.

Sizi böyle görebilmek için kaç ay bekledik haberiniz var mı?

 

JT lütfen kendine gel! Neler oluyor sana yahu? 

Tahminim Gabe’in saldırısından sonra şu yeni ortaya çıkan Beast türüne dönüştüğün yönünde ama umarım beni yanıltırsın. Vincent’ın bir dövüşmediği sen kaldın çünkü.

 

“OH MY GOD!” nidaları eşliğinde Dr. Vincent Keller’a el sallıyoruz. Gıcır gıcır steteskopuyla hepimizin göğsünden ama kalbini kalbini sökecekmiş gibi bakışını (ki yapar, çünkü Beast) bir an önce kesmeli. Diziye odaklanma sorunlarından biridir, not alınsın.

 

Cat’in ne yapmaya çalıştığını anlayabilen var mı?

Rebecca ve Alistair kehanetine kendini fazla kaptırdığı ve hayat kurtarmaya/başlarına bela almaya bağımlı olduğunu düşünüyorum ben. “Yolunda giden bir hayat nasıl mahvedilir” dersi için Catherine Chandler’ı izleyiniz. Yeni Beast’lerle mücadele etmek için aldığı karar sonucunda yaşanacaklara umarım hazırdır. Bu sefer Vincent’ın hiçbir suçu yok çünkü.

 

Elinde annesinin nişan yüzüğüyle Cat’e evlenme teklif etmeyi planlayan Vincent Keller’dan daha ballı lokması varsa söyleyin. 

 

Vincent’in tek sorunu elindeki yüzüğü nasıl yutulmamasını sağlayacak şekilde şampanya kadehine yerleştireceğiyken onu ‘memleket meseleleri’ne sürükleyerek hayal kırıklığına uğratan Cat’i ne kadar pataklamak istesem de son sahnedeki spontane ve planlananın iki katı romantik evlilik teklifinden sonra “iyi ki yapmış” diyorum. 

 

Hepimizin gözlerinden kalpler çıkartan bir bölümü geride bıraktık. Yeni bölüm fragmanı mı? Şuralarda olacaktı;

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.