Emmy 2017’nin drama dalında “En İyi Erkek Oyuncu” ödülünün sahibi kim olur?

3 dakikada okuyabilirsiniz

Yıllardır bu kategoride aday olarak görmeye alıştığımız üç ismin yanı sıra, ilk defa aday olan isimlerin varlığı da göze çarpıyor. İki oyuncusunu birden adaylığa sokan This Is Us’ı kutlamak gerek doğrusu! Peki, bu önemli ödülün sahibi kim olur? Biz fikrimizi dile getirmeye çalışacağız. Sen de gönlünden geçen adaya yazının sonundaki ankete vereceğin oyla destek verebilirsin!

1) Kevin Spacey (House of Cards)

Neden Kazanmalı: Onu bu adaylıkta görmeye gözlerimiz çok alıştı. House of Cards var oldukça da Kevin Spacey’i bu adaylıkta görmeye devam edeceğiz gibi görünüyor. Bu sezonki performansı yine şahaneydi. Kazanırsa kimsenin bir itirazı olmaz. Fakat kazanma şansını orta derecelerde görüyorum.

Neden Kazanmamalı: Performansı her ne kadar şahane olsa da ben Kevin Spacey’nin devrinin yavaş yavaş kapandığını düşünüyorum. Oyunculuğunu ödülle ispatlamasına da gerek yok zaten.

2) Bob Odenkirk (Better Call Saul)

Neden Kazanmalı: Diziyle beraber Bob Odenkirk’in performansı da çok iyiye gidiyor. Bu onun üst üste üçüncü adaylığı. Artık kazanma zamanının geldiğini düşünüyorum. Bob Odenkirk kazanmasını en çok istediğim aday.

Neden Kazanmamalı: Rakiplerinin arasında Anthony Hopkins gibi efsanenin bulunması herkes gibi onun da gözünü korkutuyor. Haksız da sayılmaz!

3) Liev Schreiber (Ray Donovan)

Neden Kazanmalı: Bob Odenkirk gibi bu onun da üst üste üçüncü adaylığı. Ray Donovan karakteriyle dizisinin her şeyi konumunda. Kazanma şansını ortanın biraz altında görüyorum.

Neden Kazanmamalı: Rakipleri bir hayli güçlü. Adaylığıyla yetinmesinde fayda var.

4) Anthony Hopkins (Westworld)

Neden Kazanmalı: Onu tarif etmeye gerek bile yok sanırım. Onun gibi bir yıldızı televizyonlarda görmek hepimiz için büyük bir fırsat. Oyunculuğuna zaten denilecek bir şey yok. Kazanması içten bile değil!

Neden Kazanmamalı: Kalitesini ispatlamasına gerek duyulmadığı gerekçe gösterilip, ödül daha da genç bir isme verilebilir.

5) Matthew Rhys (The Americans)

Neden Kazanmalı: Geçen yılın ardından ikinci defa aday olarak görüyoruz Matthew Rhys’i. Bu başarısının göstergesi. Fazla umutlanmamak gerek.

Neden Kazanmamalı: Yarıştığı adaylar çok güçlü. Onlarla yarışması çok güç görünüyor.

6) Milo Ventimiglia (This Is Us)

Neden Kazanmalı: This Is Us’taki performansıyla adını bir kez daha duyurdu, kendini bu sefer tam anlamıyla kanıtladı. Ve bu başarısı da ona adaylığı getirdi. Kazanma şansını çok düşük görüyorum.

Neden Kazanmamalı: Rakiplerinin yanında bitişi görmesi zor görünüyor. Kazanırsa sürpriz olur.

7) Sterling K. Brown (This Is Us)

Neden Kazanmalı: This Is Us’tan iki oyuncu birden görüyor oluşumuz dizinin başarısını gözler önüne seriyor. Geçen yıl American Crime Story’deki performansıyla Emmy’nin sahibi olan Sterling K. Brown’un, bu yıl da This Is Us’la aday oluşu şüphesiz gitgide artan performansına bir işaret. Ödülü kazanma şansı dizideki rol arkadaşı Milo Ventimiglia’dan daha yüksek.

Neden Kazanmamalı: Rol arkadaşını geçse de önündeki güçlü rakipleri geçmesi zor görünüyor. Şansını gelecek yıllarda denemesinde fayda var.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı