Geride bıraktığımız haftada hangi yabancı diziler başladı? (7-13 Ağustos)

1 dakikada okuyabilirsiniz

Geride bıraktığımız haftada üçü yeni olmak üzere toplam altı yabancı dizi başladı. Ray Donovan’ın geri dönüşüyle yüzleri güldürdüğü haftada, Mr. Mercedes gibi yayın hayatına yeni başlayan dizilerin varlığı da dikkat çekiyor. O hâlde gelin haftanın diğer dizilerine birlikte bakalım!

1) Ray Donovan (5. Sezon)

Los Angeles’ın sorun çözücü adamı Ray Donovan, tekrardan ekranlarda… Ünlü ve zenginlerin sorunlarını illegal yollardan çözen bir danışman olan Ray Donovan’ın iş ve özel hayatının merkeze alındığı Ray Donovan, beşinci sezonuyla ekranlara döndü.

2) Chesapeake Shores (2. Sezon)

Kardeşinden aldığı bir telefon neticesinde on yıl uzak kaldığı memleketi Chesapeake Shores’a dönen ve eski lise aşkı Trace Riley ile ikinci bir ilişki şansı yakalayan Abby O’Brien’i merkezine alan Chesapeake Shores, ikinci sezonuyla ekranlardaki yerini aldı.

3) Difficult People (3. Sezon)

Komedyen olmak için inatla uğraşan iki kafadar arkadaş Julie Kessler ve Billy Epstein’in yaşamlarının anlatıldığı Difficult People, üçüncü sezonuyla ekranlardaki yerini aldı.

4) Mr. Mercedes (Yeni Dizi)

Ünlü yazar Stephen King’in aynı adlı romanından uyarlanan Mr. Mercedes’in konusu şu şekilde: Bill Hodges emeklilik günlerinin tadını çıkarmaya niyetli bir dedektiftir. Brady Hartsfield adlı sosyopat katil Hodges’ı gönderdiği notlar ve e-mail’lerle taciz etmeye başlar. Hodges, Hartsfield’ın cinayetleri arttıkça emekliliğe ara verip bu kanlı katilin peşine düşer. Hofges, Hartsfield’a yaklaştıkça kendi geçmişiyle de yüzleşmek zorunda kalacaktır. Mr. Mercedes, haftanın şans verilmesi gereken yeni dizisi…

5) Atypical (Yeni Dizi)

Bir yetişkinliğe geçiş öyküsü olan Atypical, otizm spektrumunda bulunan 18 yaşındaki Sam’in aşk ve bağımsızlık arayışını anlatıyor. Sam, eğlenceli ve duygusal bir kendini keşfetme yolculuğundayken ailesinin geri kalanı, kendi yaşamlarındaki değişikliklerle uğraşmak zorunda kalmaktadır.

6) Get Shorty (Yeni Dizi)

Get Shorty, bir kiralık katil olan Miles Daly’nin geçmişini ardında bırakıp Nevada’dan Hollywood’a gelmesini ve hayatını yeniden şekillendirmesini konu alıyor. Hollywood’a bir film yapımcısı olmak için gelen Miles, ikinci sınıf bir film yapımcısı olan Rick Moreweather ile tanışır ve şov dünyasının içine girmeye çalışmaktadır. Miles bir yandan iş hayatını düzenlerken bir yandan da ailesiyle tekrardan barışmaya çalışmaktadır.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.