Benim Babam Bir Melek TV’de ilk kez FOX’ta!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Yönetmen koltuğunda Emrah Saltık’ın oturduğu, Olgun Toker, Nilperi Şahinkaya, Meral Çetinkaya ve Aybars Kartal Özson’un başrollerini paylaştığı “Benim Babam Bir Melek” filmi, 24 Ağustos Perşembe saat 20.00’de FOX izleyicisiyle buluşacak.

Ömer dört yaşındayken annesi Sandra tarafından terk edilmiş bir çocuktur. Babası Ümit ve babaannesi Rukiye ile yaşamaktadır. Ümit eşi tarafından terk edildikten sonra telden düşüp sakat kalmış bir cambazdır. Her gece masal anlatarak uyuttuğu oğlu Ömer’i sevgi ve hayallerle büyütmektedir. Ömer annesi gittiğinden beri Kız Kulesi’nde oturmayı hayal etmekte, bunun için para biriktirmektedir. Ümit onun kumbarasına her gece bir lira atar. Yıldızların altın gününde paralar altına dönüşecek, Kız Kulesi’ni satın alacaklardır. Ömer denizkızlarıyla uyuyacak ve belki annesi geri dönüp onlarla yaşayacaktır. Ümit ve Ömer, yoksulluğun çaresizliği karşısında bu hayale tutunmuşlardır. Ömer bu çaresizliğin farkındadır fakat babasıyla birlikte mutlu bir yaşam sürmekte, onu bir kahraman olarak görmektedir. Eğer bu hayale tutunmaktan vazgeçerse, babası Ümit çaresizlikleriyle yüz yüze kalacaktır. Ömer bu yüzden sonuna dek babasına inanacaktır. 

Ne var ki, Sandra gelince Ömer’in hayallerini yıkar ve onu babasından koparıp götürmek ister. Fakat Ömer babasını ve babaannesini bırakmak, hayallerinden vazgeçmek istemez. Ümit de oğlunu göndermeyecektir. Fakat yoksulluğıun çelik pençesi onu sıktıkça sıkar ve pes etme noktasına kadar getirir. Hayallerin büyüleyiciliğiyle, gerçeklerin acımasızlığı arasında yürek yakan bir çarpışma başlar. Anne, baba ve oğul arasında yaşanan tradeji, imkansızın mucizesiyle son bulur.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.