Deli Gönül’ün yeni bölümünde Kadir beklenmedik bir olayla karşı karşıya!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Fatmanur’un ihaneti ile yıkılan Kadir, bir yandan bunun nedenlerini sorgular iken, diğer yandan kızının iyileşmesi ile teselli bulacaktır. Basri ile birlikte yaptıkları fedakarlıklar kenetlenmelerini sağlayacaktır. Fatmanur olmasa da, Antakya’ya dönme kararı alan Kadir, beklenmeyen bir gelişme ile karşı karşıya kalacaktır. 

Fatmanur’un, Türkan ile yaptığı anlaşmaya sadık kalabilmek için yaptıkları, ona büyük bir ızdırap verecektir. Kadir’i inandırmak için Ahmet’e gösterdiği yakınlık, Ahmet tarafından yanlış anlaşılınca kendini köşeye sıkışmış hissedecektir. 

Ahmet her ne kadar Fatmanur’un davranışlarından öncelleri şüphe etse de, aşık olmanın verdiği heyecan ile bunları görmezden gelmeye çalışacak, her şeyi yoluna koyduğunu düşündüğü anda, edindiği bilgi bütün dengesini bozacaktır. Türkan oynadığı oyunun beklemediği sonuçları karşısında, Kadir’i yanında tutabilmek için başka bir hamle yapacak, Kadir’in şüphelerini bertaraf edebilmek için Şafak’ı öne sürecektir. Kurduğu oyunların ortaya çıkması tehlikesi, onu daha büyük hamleler yapmak mecburiyetinde bırakacaktır.

Şafak, Selim’in hayatının detaylarını öğrendikçe, rekabet sınırlarını zorlayacak fakat verdiği kararlar arkadaşlarının ondan uzaklaşmasına sebep olacaktır.  Şule, Selim’e dair öğrendiği gerçekler ile ilişkisine bir mesafe koymaya karar vererek, Selim’in işin iç yüzünü anlatmasına bile izin vermeyecektir.  Nihat, Kasım’a ulaşamadığı için girdiği çıkmazdan kurtulmanın yollarını ararken, yaşanan gelişmeler onu daha fazla risk almaya ve hiç istemediği bir ortaklığa zorlayacaktır.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.