Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’un yeniden bir araya gelebileceği 5 proje!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Aşk-ı Memnu, yayınlandığı döneme damgasını vuran ve etkileri hala devam eden bir televizyon efsanesi. Özellikle Bihter ve Behlül’e hayat veren Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ’un uyumu çok sevildiğini, hala yakıştırıldıklarını ve onları yeniden bir arada görmek isteyenlerin sayısı da bir hayli fazla olduğunu söyleyebiliriz. Hal böyle olunca biz de hayal kuralım ve ikisinin yeniden bir araya gelebileceği projeleri listeleyelim dedik! Buyurun yazımıza. 

1- Birbirlerinin ailesi olan iki aşık!

Fotoğraflar: Star TV - We Heart It 

Ailesini kaybetmiş bir adam, bir gece yolda giderken aynı kendisi gibi kimsesiz bir kadını arabasına alsa ve hayatları o saatten sonra birlikte akmaya başlasa… Ortaya çok güzel bir hikaye çıkmaz mıydı? Birbirlerine çok zıt ama olan ama kaderin bir şekilde birleştirdiği bu ikilinin hikayesi Beren ve Kıvanç’a çok yakışırdı bizce!

2- Bir pastacı ve bir gezginin hikayesi!

Fotoğraflar: ELLE - Mavi - We Heart It 

Genelde dram projelerinde gördüğümüz Beren ve Kıvanç’ı romantik komedide izlesek nasıl olurdu acaba? Yazlık bir kasabada kendi pastanesini işleten genç bir kadın ve kadının yaşadığı kasabada mola veren bir gezgin olsa ve bu karakterlere Beren ve Kıvanç hayat verse…Güzel olurdu sanki! 

3- Patronların hikayesi!

Fotoğraflar: Star TV - We Heart It

Güçlü kadın karakterlerin Beren Saat’ten sorulduğunu ve ona çok yakıştığını kabul edelim! Şirket patronu olmak da Saat’e çok yakışırdı bizce. Hatta Kıvanç Tatlıtuğ da ona rakip olan bir şirketin patronu olsa ve aralarında büyük bir çekişme olsa! Bu hafif sert hikayeye Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ çok yakışırdı bizce. 

4- Dönem dizisinde naif bir aşk! 

Fotoğraflar: We Heart It 

Beren ve Kıvanç’a tarihi projeler de oldukça fazla yakışıyor! 70’lerde geçen bir dönem dizisinde hayal ettik onları; siyasi olaylarla yakından alakalı politik bir genç adam ve kendi halinde yaşamaya çalışan naif bir ressam… Onlardan güzel bir hikaye çıkardı sanki!

5- Zıt kutupların hikayesi! 

 

Fotoğraflar: Kanal D - Mavi - We Heart It 

Zıt kutupların aşkı her zaman ilgi çekici olmuştur! Anı yaşamayı seven motor tutkunu bir erkek ile hayatını planlayarak yaşayan idealist ve güçlü bir doktorun kaderleri birleşse… Böyle bir hikaye için Kıvanç ve Beren biçilmiş kaftan bizce! 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.