Bölüm 4: “Yeniden bir araya gelseler izleriz!” dediğimiz partnerler!

4 dakikada okuyabilirsiniz

Sevilen yazı serisinin dördüncü bölümündeyiz. İzlemeyi özlediğimiz partnerler onlar, yayınlandığı döneme damga vuran dizilerin sevilen çiftleriydiler. Çok sevildiler, unutulmadılar, izleyici onları tekrar birlikte izlemek istiyor. Ama bu kez konumuz belli, dram! Beş proje, beş sevilen partner, beş kötü son yani fazlasıyla dram! Hikayeleri mutlu sonla bitmesin istiyoruz, hayır sadist değiliz sadece onları rollerinde devleşirken izlemeye bayılıyoruz. Burda mutlu son yok, sevenler kavuşmuyor, gökten üç elma düşmüyor. Baştan söyleyelim “Yaa ben ağlamam!” diyenlerin bile salya sümük ağlayacağı, hayal edilen hikayeler bunlar… Öyleyse buyrunuz! Ayrıca ilk bölüme buradan, ikinci bölüme buradan ve üçüncü bölüme buradan ulaşabilirsiniz.

1- Özgü Kaya ve Baran Bölükbaşı 

İki konservatuvar öğrencisinin müzikle başlayan aşkı! 

Adı Efsane’nin efsane çifti FikBel.. Namıdiğer Gülümgiller! Yetenekli, çok uyumlu, müthiş iki insan, Baran Bölükbaşı ve Özgü Kaya… İkisi de yolun başında iki genç.. Evet önlerinde upuzun bir yol var. Belki bir gün görürüz onları aynı projede! 

Güzel Sanatlar Fakültesi’nde geçen bir aşk hikayesi, albüm çıkarmak isteyen iki genç… Bir gün tanıştıkları yapımcı sayesinde değişse hayatları… Tam konser sırasında esrarengiz bir kurşunla son bulsa hikayesi genç adamın ve kahrolsa güzeller güzeli kadın… Özgü Kaya ile Baran Bölükbaşı’nı bir kere daha devleşirken izlesek… 

2- Damla Sönmez ve Seçkin Özdemir 

Sahil kasabasında başlayan ve ayrılıkla sonuçlanan dramatik bir aşk hikayesinin kahramanları! 

Bir Aşk Hikayesinin Ceylan ve ile Korkut Ali’si… CeyKor’un aşkı ve Damla Sönmez ile Seçkin Özdemir’in uyumu çok sevildi, çok konuşuldu. Üstünden yıllar geçti ama unutulmadı onlar. Belki bir gün diyor ve kendi çapımızda biraz hayal kuruyoruz! 

Deniz kenarında küçük bir kafe işleten genç bir adam… Bir ay ömrünün kaldığını yeni öğrenen hastalığının son evresindeki çaresiz bir genç kız… Birlikte geçirdikleri mutlu günlerden sonra durumunun gittikçe kötüye gitmesi üzerine aşık olduğu adama her şeyi anlatmak zorunda kalması ve ciğer söktüren cinsten sahneler! Sevdiği kızın kollarında can verişini izlese genç adam.. Ve döktürse yine Seçkin Özdemir! 

3- Alperen Duymaz ve Ezgi Şenler 

Boksör ile balerinin kötü sonla biten hikayesi! 

Yarım kalan bir diğer çiftimiz, Bodrum Masalı’nın AsAt’ı… Hikayeleri gerçekten yarım kaldı, mutlu mu hüzün dolu mu bitti hiçbir fikrimiz yok. Pıtırcık Ezgi’yle, karizmatik Alperen’i tekrar bir arada görmek istiyor sevenleri… 

Sert, sinirli, yetimhanede büyüyen, aşka küsen ve geçimini ringlerde dövüşerek sağlayan bir boksör. Kırılgan, ailesinden ilgi görmemiş, aşkı arayan, varlıklı bir aileden gelen, bale yaparak kendini özgür hisseden bir balerin… Her şeyin güzel gittiği anda esas kızımızın kötü babası ayırsa sevdiğinden… 

4- Burcu Özberk ve Berk Atan 

İntiharın eşiğindeki iki gencin birlikte hayata tutunuşu! 

Maymunları, yıldızları ve duvarlarıyla en özel çiftlerdendi SavNaz.. Güneşin Kızları’nın Hırçın Kızı ile Bohem Prensi’nin hikayesi çok sevilmişti. Eee, haliyle Burcu Özberk ve Berk Atan’ın uyumu da… Diziden sonra da devam etti dostlukları… Aynı projede yer alsalar tekrar çok güzel olmaz mıydı? 

Uçurumun kenarında başlayan bir aşk, birbirlerine hayatla baş etmek için söz veren iki genç… Okula geri dönen esas kızımız ve bir iş bulup çalışmaya başlayan esas oğlumuz… Mezuniyetten sonra gelen evlilik teklifi, sahil kenarında unutulmaz bir düğün ve hamilelik haberi! Aniden genç kadının hastalıklı eski sevgilisi çıka gelse peki? Sevdiceğinin kollarında can verse güzel kadın!

5- Cem Yiğit Üzümoğlu ve Almila Ada 

Bol aksiyonlu ve tehlikeli bir hikayenin masum ikilisi! 

Adı Efsane’nin yarım kalan çifti HakMel… Onlara doyamadık, iki genç oyuncuyu tekrar bir arada izlemek istiyoruz. Çünkü neden istemeyelim ki? Yetenekli iki insan, mis gibi partnerler! Belki bir gün aynı projede yer alırlar, kim bilir?

Şehrin en tehlikeli çetesinin içine sızan görevine yeni başlayan bir ajan! Ve küçük bir kafe işleten çete liderinin güzeller güzeli kızı! Yakışıklı ajanımızın kahve içmek için girdiği kafede hayatının aşkıyla tanışması… Göreviyle aşkı arasına sıkışıp kalan genç adam bundan sonra hangi yolu seçecekti? Tabii ki görevi! (Evet, bu defa ölüm yok ama yine de kötü son!) 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.