Özgü Kaya ve Baran Bölükbaşı’nın en samimi 10 anı!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Onlar Adı Efsane dizisinin Fikret ve Sibel’i… Onlar Adı Efsane’nin en yakışan, uyumlarıyla göz kamaştıran, düetleriyle bizi kendimizden geçiren partnerleri! Bu yazımda Özgü Kaya ve Baran Bölükbaşı’nın en samimi 10 anı’nı derledim:) Keyifli okumalar!

1- Ayna konseptli fotoğrafları severiz!

Can partnerler Özgü ve Baran’ın bu aynadan çekilmiş fotoğrafı ayrı bir samimi sanki, ne dersiniz? 

2- Hayranlar’dan gelen defteri okumak!

Hepimizin bildiği üzere Adı Efsane’deki güzel oyunculuklarıyla ortalığı inleten Özgü ve Baran’ın fanlarıyla ilişkileri çok iyi… Onları her zaman yazıları, çalışmaları ile mutlu etmek isteyen fanları, bu sefer de sete bir defter göndermişler ve Özgü ve Baran yazıları okurken kameralara böyle yakalanmışlar:) Seviliyorsunuz, Özgü ve Baran!

3- Fiko? Sibel?

Final günü Özgü’nün “Fiko?” yazarak yayınladığı ve Baran’ın “??” emojisi ile cevap verdiği bu samimi olduğu kadar da cool olan selfie efsane değil de ne?

4- Özgü, Baran ve gitar…

“Kimse Bilmez” düetini bilmeyenimiz yoktur değil mi? O özel düetten geriye kalan, Özgü Kaya’nın elleriyle çektiği tatlı fotoğraf karesi!

5- Doğum günü kutlayan partnerleri sevin!

Özgü’nün Baran’ın doğum gününü kutlamak için paylaştığı bu “Bol gülümsemeli” fotoğrafta ayrı bir samimi yahu!

6- Ağlamayın be gülüm!

Geçtiğimiz hafta ekranlara veda edan Adı Efsane, bitişiyle bizi üzdüğü kadar oyuncuları’da üzmüş görünüyor. Özgü ve Baran ise bitişin onları üzdüğünü gözleri dolu dolu, somurtarak çekildikleri bu selfie ile bize hissettiriyor.

7- Yasla ruhunu bana kır papatyası!

Özgü ve Baran selfielerinin olmazsa olmazı kafaları yaslamak… Yine set arasında paylaşılan bu cıvıl cıvıl fotoğraf gerçekten “Dünyanın en uyumlu partnerleri” olduklarının kanıtı…

8- Düğün selfiesi!

Bence gelinlik ve damatlığın en çok yakıştığı partnerler olarak tarihe geçmelisiniz!

9- Sıcacık bir gülümseme…

Özgü’nün sıcacık gülümsemesiyle, Baran’ın ise Özgü’ye yasladığı başı ve çarpık sırıtışıyla içimizi ısıttığı bir selfie çizelim!

10- “Bir küçük müzik meselesi” diyelim.

Özgü ve Baran ikilisinin arasındaki “Bir Küçük Müzik Meselesi” mevzusunu bilmeyen yoktur herhalde… Dayanamam’dan, Kimse Bilmez’e, Aşk Ne Demek’ten, Gülüm’e ve Bana Bir Ses Ver’e kadar çoğu şarkıyı onların sesinden duyduk, kâh dizide kâh set aralarında olsun aralarındaki o güzel enerjiyi kaybetmeyen bu iki güzel genç çalıp söylerken ayrı bir samimi oluyor!

BONUS!

11- Çocuklar gibi şen!

Çocukları sevelim, çocukları seven Özgü ve Baran’ı daha çok sevelim! 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.