“Sen Kiminle Dans Ediyorsun?” filminin çekimleri tamamlandı!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Yılın en merakla beklenen yapımlarından olan Sen Kiminle Dans Ediyorsun? önceki gün Maltepe’de çekilen son sahnesiyle final yaptı. Leyla ile Mecnun, Bana Masal Anlatma, Kara Bela adlı yapımlarla televizyon ve sinema dünyasının en sevilen isimlerinden biri haline gelen Burak Aksak’ın yazıp yönettiği; Binnur Kaya, Demet Özdemir ve Uraz Kaygılaroğlu’nun başrolünü paylaştığı filmin 5 hafta süren çekimlerinin ardından oyuncular, basın mensuplarıyla buluştu.

Fotoğraf: Deep İletişim

Toplantıda ilk olarak sözü alan deneyimli oyuncu Binnur Kaya; “Çok mutluyuz biz. Çok kısa sürdü bizim için setimiz. Bitsin istemedik. O yüzden de hediye bir zaman gibi oldu hep beraber çalışmak,” dedi.

Fotoğraf: Deep İletişim

Demet Özdemir, “Benim için çok güzel bir deneyim oldu. Sektörde çok yeniyim. Burak Aksak filminde olmak çok güzel. Uraz ve Binnur Kaya ile oynamak muhteşem bir şey zaten. Çok kısa sürdüğünü hissediyorum. Başlarken beş hafta uzun gibi geldi. Bir dizim vardı ve çok ara veremeden dahil oldum. Şimdi üzüntülüyüm. İnşallah devamı gelir. Biz çok hırslıyız,” açıklamasını yaptı.

Fotoğraf: Deep İletişim

Filmin bir diğer başrol oyuncusu Uraz Kaygılaroğlu ise “Sorunları olan bir karakterimiz var, Aysel.  Hayata dair, annesinin babasının vefatıyla ilgili sıkıntıları var. Yaşadığı bunalımlı günlerden dansla kurtuluyor. Bunun hikayesini izleyeceğiz. Nasıl hayata geri tutunduğunu, Şengül Dans Okulu’na nasıl dahil olduğunu ve Şengül Hoca’nın onların hayatını nasıl değiştirdiğini göreceğiz.  Ben psikiyatrı canlandırıyorum, Aysel de hasta. Tedavi sürecinde dansın ona iyi geleceğini keşfediyor,” diye anlattı. Kaygılaroğlu ayrıca, “Çok eğlenceli, müzikli ve danslı bir seyir olacak. Ben herkesi bu noktada bir araya getiren kişi oluyorum. İki tarafı iyileştirmeye çalışırken, kendisi de durumdan faydalanıp iyileşen bir adam,” diyerek filmin iddiasını vurguladı.

Fotoğraf: Deep İletişim

Yönetmen ve senarist Burak Aksak; “En mutlu olduğum setlerden biriydi. Hem çok rahattı, hem de muhteşem performanslar izledik. Oyunculuk olarak da, dans olarak da. Senaryo yazarken ‘İyi oyuncu ama dans edebilir mi?’ noktasında beklentiyi minimum tuttum fakat buradan galiba yeni dansçılar çıkacak. Muhteşem dans gösterileri var filmde. 2018’in ilk aylarında izleyiciyle buluşacak,” dedi.  

Fotoğraf: Deep İletişim

Fotoğraf karelerinin tamamına göz atmaya ne dersin?

Fotoğraf: Deep İletişim

Fotoğraf: Deep İletişim

Fotoğraf: Deep İletişim

Fotoğraf: Deep İletişim

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.