Özgü Kaya canlandırsa harika olur dediğimiz 5 karakter!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Muhteşem sesi, güzelliği ve ilk dizisi olmasına rağmen ortaya çıkardığı yeteneği ile bu aralar çok konuşulan bir isim kendisi… Şubat ayında doğan güzel oyuncu kova burcu… İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera Şan Bölümü’nde okuyan Özgü Kaya bir yandan da oyunculuk eğitimi alıyor. Liseyi Uşak’ta Güzel Sanatlar Lisesi’nde okumuş. Duygusal, sakin ve pes etmeyen biriymiş… Adı Efsane’nin Sibel Yılmaz Yurdakul ‘u.. Fiko’ nun gülü’ydü… Dizi bitti.. Ne zaman yeni projede görürüz onu bilemiyoruz.. Dileğimiz çabuk dönmesi elbette! Ee biraz hayaller o zaman! Özgü Kaya ‘yı görmek istediğim beş karakteri listeledim.. Öyleyse buyrunuz… (Ayrıca kolajlarda kullandığım bütün fotoğraflar Özgü Kaya’ nın Instagram hesabından alınmıştır, bir kaç tanesi hariç olabilir 🙂 

1- Müzisyen!

Sesi bu kadar güzelken müzisyen rolünde görsek ya! Evet Adı Efsane’de sesinin duruluğuna şahit olduk ama bize yeter mi? Asla! Çocukluğundan beri tek tutkusu müzik olan bir kadının maddi sorunlardan ötürü eğitimine devam edemeyişi, bu yolda başına gelen zorluklar ile mücadele edişi ve tek hayalinin eğitim alıp yeteneğini mesleğe dönüştürmek olan bir müzisyenin hayatının anlatıldığı projede görmek mükemmel olurdu, eminim. 

2- Fotoğrafçı!

Yaşadığı zor günlerini fotoğraf çekerek unutmaya çalışan genç bir kadın… Hayalleri elinden alınsa da asla pes etmezken, çektiği fotoğrafların bir sergide yayınlanması üzerine gelen hayatının teklifi! Yakışıklı bir popçunun dergi çekiminde işin en büyük kısmı ona düşecek… Belki de bir aşk doğardı, kim bilir? 

3- Görevine yeni başlamış genç bir polis!

Özgü Kaya’yı aksiyon dolu bir hikayede görmeyi tek ben istemiyorumdur heralde? Babası ve annesi polis olan genç kadının da tek hayali polis olmak olsun. Girdiği okullar ve kazandığı zorlu sınavlar sonucunda görevine başlasa… Çözmesi gereken ilk olay, sırlarla dolu bir cinayetin baş karakteri olan acımasız katili yakalamak olsa… Eee, katil de genç kadının eski sevgilisi çıksın! Hımm, fazlasıyla ilgi çekici! 

4- Annesinden kalma çiçekçi dükkanını işleten naif bir kasaba kızı!

Annesini on beş yaşında kaybeden ve sadece elinde bir çiçekçi dükkanı kalan genç kadını canlandırsa… Hatta adı Gül olabilir 🙂 Bir akşam üstü dükkana gelen genç bir adamla tanıştıktan sonra mükemmel bir aşk hikayesine tanık olsak… Nefis olabilir!

5- Hafıza kaybı sonucu bir boşluğun içine hapsolmuş moda tasarımcısı!

Moda tasarımı son sınıf öğrencisiyken, başına gelen trafik kazası sonucunda hafızasını kaybedip boşluğa düşen genç bir kadın… Geçmişi geleceği ve şimdiki zamanı olmayan bir hayat… Ne yapması gerektiğini bilmeyen, onu aramak için çabalamayan geçmişindeki insanlar… Silinmiş bir geçmiş, hatırlamadığı duygular ve kalıcı hafıza kaybı… Bu rolü Özgü Kaya canlandırsaydı da biz de izleseydik. Yolun açık, bahtın güzel olsun çiçek kadın!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.