2 Broke Girls 5. sezonuyla TLC ekranlarına dönüyor!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Emmy ve Altın Küre ödüllü Michael Patrick King (Sex and the City) imzası taşıyan 2 Broke Girls, 5. sezonuyla 18 Eylül Pazartesi günü saat 00:50’de TLC ekranlarına dönüyor.


 
Brooklyn’de bir restoranda çalışırken arkadaş olan ve beraber iş kurmaya karar veren Max Black ve Caroline Channing, bu sezon işleri büyütmek için mücadele edecekler. Beş parasız ama becerikli ve zeki bu iki güzel kızın en büyük yardımcıları ise iş yerindeki sıradışı ve renkli “aileleri” ve neşeli komşuları Sophie.


 
Dizinin başkarakteri Max’i canlandıran Kat Dennings, erkek egemenliğinden bunalan izleyiciler için fıstık gibi iki kızın maceralarını anlatan bu dizinin kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu düşünüyor. Bugüne kadar birçok sinema filmi ve televizyon dizisinde yer alan Dennings, kariyerinde yıllardır beklediği hamleyi sonunda 2 Broke Girls ile yapmayı başardı. Caroline Channing’i canlandıran Beth Behrs ise bu “eski milyoner/yeni züğürt” karakterinin bazı izleyicilere fazlasıyla “züppe” gelebileceğini, ancak onun sadece dilinin kemiği olmadığını söylüyor.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.