Hangi ünlüler Ocak ayında doğdu?

3 dakikada okuyabilirsiniz

Yeni serimizin ilk bölümüyle karşınızdayız. Öncelikle birkaç şeyi açıklamakta fayda var diye düşünüyorum. Elbette her oyuncunun bu listede olması imkansız… Bazı isimleri listede göremeyebilirsiniz. Ayrıca bazı isimlerin doğum tarihleri farklı sitelerde farklı yazılmıştı hangisi doğru bilemediğim için kendilerine listede yer veremedim. Eklediklerim arasında yanlış olan varsa da şimdiden “Affola!” diyorum ve yazıya geçiyorım. Ocak ayında doğan on iki oyuncu varmış. Belki sen de sevdiğin isimle aynı gün doğmuşsundur kim bilir. 🙂 Buyurun yazıya!

1- Su Kutlu / 1 Ocak 1991

Hayatımın Rolü ile tanıdık onu… Ali Ayşe’yi Seviyor, Çalıkuşu, Güzel Köylü, Tutar mı Tutar, Ya Tutarsa, Arkadaşlar İyidir ve Seviyor Sevmiyor’da izlediğimiz Su Kutlu’yu en son Söz’de konuk oyuncu olarak gördük.

2- Hazar Ergüçlü / 1 Ocak 1992

Kuzey Güney, Medcezir, Analar ve Anneler ve Yüksek Sosyete’de izlediğimiz Hazar Ergüçlü yeni dizisiyle çok yakında ekranlara dönecek.

3- Seren Şirince / 1 Ocak 1988

Araf Zamanı, Aşk Emek İster, İlişki Durumu Karışık ve İlişki Durumu: Evli’de rol alan Seren Şirince’yi şu an Seven Ne Yapmaz’da izlemekteyiz. 

4- Mert Fırat / 10 Ocak 1981

Birçok dizide ve filmde izlediğimiz Mert Fırat’ı son olarak Aşk ve Gurur’da izledik. Yeni dizisi Ufak Tefek Cinayetler’de de bol şanslar… 

5- Uğur Güneş / 13 Ocak 1987

Yeniden Başla, Urfalıyam Ezelden, Diriliş Ertuğrul, SeddülBahir 32 Saat’ te izledik. Şu an Kaymakam Fatih rolüyle İsimler’de izlemekteyiz. 

6- Miray Daner / 15 Ocak 1999

Bez Bebek ile başladı televizyon kariyeri… Medcezir ‘de daha çok sevmeye başladık ve Vatanım Sensin’ de de canımız oldu bir nevi… 🙂 

7- Erkan Kolçak Köstendil / 16 Ocak 1983

Ulan İstanbul ile kalplerimizi eriten, biricik Karlos’umuz olan Erkan Kolçak Köstendil’i son olarak Görünen Adam adlı internet dizisinin başrolü olarak izledik.

8- Sedef Avcı / 22 Ocak 1982

İlk dizisi 1997 yılında rol aldığı Böyle mi Olacaktı’dır. Çok fazla projede gerek yan rolde, gerek başrolde izlediğimiz Sedef Avcı’yı son olarak Evlat Kokusu adlı dizide Zümrüt karakteri ile izledik. 

9- Cansu Tosun / 26 Ocak 1988

İlk dizisi 2011 yılında oynadığı Küçük Hanımefendi’ydi. Kendisini daha sonra Kayıp Şehir, Bugünün Saraylısı, İksir, Göç Zamanı ve Familya’da izledik. 

10- Oktay Kaynarca / 27 Ocak 1965

Birçok dizide farklı farklı karakterlerde izlediğimiz usta oyuncuyu üç sezondur Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da izliyoruz.

11- Ezgi Şenler / 28 Ocak 1993

Bodrum Masalı’nın çıtırığı, pıtırcığı Aslı rolünde izlediğimiz Ezgi Şenler’i yakın zamanda yeni projelerde görmek dileğiyle… 1

12- Belçim Bilgin / 31 Ocak 1983

Birçok dizide ve filmde izlediğimiz Belçim Bilgin’i son olarak Kördüğüm’de izledik. Kendisini yakında 7 Yüz’de izleyeceğiz.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.