69’uncu Emmy Ödül Töreni bu yıl da Digiturk’te!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Televizyon dünyasındaki trendleri yakından takip eden ve izleyicilerine yaşattığı sürprizlerle fark yaratan Digiturk, televizyonun ‘Oscar’ı olarak bilinen, 69’uncu Emmy Ödül Töreni ile diziseverlere keyifli dakikalar yaşatacak. Yılın en heyecanlı ödül törenlerinden biri olan Emmy Ödül Töreni 17 Eylül’ü 18 Eylül’e bağlayan gece saat 03.00’den itibaren Digiturk 1. Kanal, beIN SERIES Comedy kanalı ile beIN CONNECT web, cep ve tablet uygulamalarındaki Canlı TV kategorisinden takip edilebilecek. Ayrıca tüm diziseverlerin bu geceyi keyifle takip edebilmesi için www.digiturk.com.tr’den açık olarak yayınlanacak. Digiturk kanallarında yayınlanan 29 başarılı dizinin toplamda 130 adaylık kazandığı Emmy Ödülleri’nde heyecan yine dorukta olacak.

Televizyon dünyasındaki trendleri yakından takip eden ve izleyicilerine yaşattığı sürprizlerle fark yaratan Digiturk, birbirinden güçlü ve iddialı dizileri ile yılın en heyecanlı ödül törenlerinden biri olan Emmy Ödülleri’ne bu yıl da dördüncü kez ev sahipliği yaparak, gerçekleştireceği canlı yayını ile diziseverlere keyifli bir gece yaşatmaya hazırlanıyor.

Televizyonun ‘Oscar’ı olarak bilinen, tüm dünyanın heyecanla beklediği 69’uncu Emmy Ödül Töreni, 17 Eylül Pazar gününü 18 Eylül Pazartesi’ye bağlayan gece saat 03.00’den itibaren Digiturk 1. kanaldan ve beIN SERIES Comedy kanalından tüm üyelere açık olarak canlı yayınlanacak. Kırmızı halıdan canlı yayın ise 02.00 itibariyle Digiturk ekranlarında olacak. Digiturk üyeleri aynı zamanda, töreni beIN CONNECT uygulamalarındaki Canlı TV kategorisinden izleyebilirler. Ayrıca Digiturk, tüm dizi severlerin töreni, keyifle izlemesi için www.digiturk.com.tr’den herkese açık olarak yayınlayacak.

Digiturk kanallarında yayınlanan 29 dizinin toplamda 130 adaylık kazandığı 69’uncu Emmy Ödül töreninde beIN SERIES Sci-Fi’da yayınlanan “Westworld” ilk sezonuyla 22 adaylık kazanarak, bu sene en çok adaylık kazanan dizi oldu. beIN SERIES Drama’da gösterilen “Big Little Lies” ve beIN SERIES Vice’ta yayınlanan “Fargo” 16 dalda adaylıkla onu takip ettiler. Tutkuyla izlenen “The Night of” da 13 adaylık elde ederken, beIN SERIES Comedy’de yayınlanan “Silicon Valley” ise 10 adaylık kazanarak büyük başarı gerçekleştirdi.

Ayrıca House Of Cards, Black-Ish, Girls, Mr Robot, Modern Family, The Big Bang Theory, Gotham, How to Get Away With Murder, American Crime, Shameless, Taboo, gibi sevilen Digiturk dizileri de ödül için yarışacaklar arasında yer alıyor.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.