Digiturk dizileri 2017 Emmy Ödülleri’ne 22 ödülle damga vurdu!

2 dakikada okuyabilirsiniz


En kaliteli ve bol ödüllü yapımları izleyicileri ile buluşturan Digiturk, birbirinden iddialı dizileri ile yılın en heyecanlı organizasyonlarından biri olan Emmy’de ödülleri topladı. Digiturk’ün yayınladığı diziler 2017 ödüllerinde toplamda 22 ödülün sahibi oldu. Big Little Lies, “En İyi Mini Dizi” ödülü başta olmak üzere aday olduğu tüm oyunculuk kategorilerinden de ödülle dönerken, The Night Of, Fargo, House Of Cards, Westworld, Gotham ve The Big Bang Theory gibi sevilen Digiturk dizileri de ödüle layık görüldü.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de tutku ve merakla izlenen yapımları izleyicileriyle buluşturan Digiturk, televizyonun ‘Oscar’ı olarak bilinen Emmy ödüllerinde, beIN SERIES Drama kanalında yayınladığı Big Little Lies ile fırtınalar estirdi. 8 dalda ödüle layık görülen ve “En İyi Mini Dizi” seçilen yapımda, Nicole Kidman “Mini Dizi / TV Filmi En İyi Kadın Oyuncu”, Luara Dern “Mini Dizi/ TV Filmi En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu”, Alexander Skarsgard “Mini Dizi / TV Filmi En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu” ve Jean Marc Vallee ise “Mini Dizi / TV Filmi En İyi Yönetmen” dallarında ödülleri kazandı. Dizi ayrıca diğer kategorilerde 3 ödül daha kazanarak toplam 8 ödülün sahibi oldu.

Emmy’e damga vuran bir başka Digiturk dizisi ise beIN SERIES Vice kanalında yayınlanan The Night Of dizisi oldu. Dizinin başrolünde oynayan Riz Ahmed “Mini Dizi / TV Filmi En İyi Erkek Oyuncu” dalında ödülü alırken, dizi diğer kategorilerde de 4 ödülün sahibi oldu.

Dizi kanallarında en iyi ve güçlü yapımları ekranlara taşıyan Digiturk, 2017 ödüllerinde adeta gövde gösterisi yaptı. Big Little Lies 8, The Night Of ve Westworld 5’er dalda ödül kazanırken, House of Cards, Fargo, The Big Bang Theory ve Gotham da birer ödülle toplam 22 ödülün sahibi oldular. Digiturk izleyicilerini en iddialı yapımlar ve bol ödüllü dizilerle buluşturmaya devam edecek.


OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı