Hangi ünlüler Şubat ayında doğdu?

3 dakikada okuyabilirsiniz

Yeni serimizin ikinci bölümüyle karşınızdayız. Öncelikle birkaç şeyi açıklamakta fayda var diye düşünüyorum. Elbette her oyuncunun bu listede olması imkansız… Bazı isimleri unutmuş olabilirim bu doğal, ayrıca bazı isimlerin de doğum tarihleri farklı sitelerde farklı yazılmıştı hangisi doğru bilemedim açıkçası listeye eklemedim. Eklediklerim arasında yanlış olan varsa da affola diyorum.. Eee, öyleyse buyrunuz.. Şubat ayında doğan on altı oyuncu varmış. Belki sen de sevdiğin isimle aynı gün doğmuşsundur kim bilir 🙂 Buyurun yazıya!

1- Türkü Turan / 1 Şubat 1985

2007 yılında oynadığı Annem dizisiyle televizyon dünyasına adımını atan Türkü Turan’ı şu an Dolunay’da izliyoruz.

2- Hande Soral / 2 Şubat 1987

Küçük Kadınlar dizisiyle tanıdık onu… Son olarak ise Evlat Kokusu’nda izlediğimiz Hande Soral şu an İsimsizler’de rol alıyor.

3- Seray Kaya / 4 Şubat 1991

Huzur Sokağı, Kocamın Ailesi ve Gülümse Yeter’de izledik Seray Kaya’yı… 

4- Özge Gürel / 5 Şubat 1987

Kızım Nerede’de başladı televizyon yolculuğu, Kiraz Mevsimi ile çok sevildi. Şu an Dolunay’da Nazlı karakteri ile izlemekteyiz. 

5- Hazal Filiz Küçükköse / 9 Şubat 1988

2009 yılında Deniz Yıldızı ile tanıdığımız Hazal Filiz Küçükköse’yi son olarak Rüya’da izledik.

6- İrem Sak / 9 Şubat 1986

Yalan Dünya ile yıldızı parlayan, son olarak Dönerse Senindir ile sinema salonlarında izlediğimiz İrem Sak Güldür Güldür Show kadrosuyla yoluna devam etmekte…

7- İbrahim Çelikkol – 14 Şubat 1982

Pars: Narkoterör ile tanıdığımız İbrahim Çelikkol’u son olarak Kördüğüm’de izledik. Yakında Kanal D’de başlayacak olan Siyah Beyaz Aşk’ta izleyeceğiz.

8- Songül Öden / 17 Şubat 1979

1999 yılında ilk olarak Ferhunde Hanımlar’da rol olan, Gümüş ile yıldızı parlayan güzel oyuncuyu şimdilerde FOX’un yeni dizisi Kayıtdışı’nda izliyoruz.

9- Şükrü Özyıldız / 18 Şubat 1988

2011 yılında Derin Sular’da izlediğimiz Şükrü Özyıldız’ı son olarak Çoban Yıldızı’nda izledik. 

10- Buğra Gülsoy / 22 Şubat 1982

Hepimiz Birimiz İçin’de izledik ilk olarak Buğra Gülsoy’u… Son olarak Aşk Yeniden’de Fatih karakterini canlandırdı. Özge Özpirinçci ile çektiği filmi de merakla bekleniyor.

11- Nilperi Şahinkaya / 23 Şubat 1988

2009 yılında ilk dizisi olan Deniz Yıldızı’nda oynayan Nilperi Şahinkaya’yı son olarak Bu Şehir Arkandan Gelecek’te izledik. 

12- Demet Özdemir / 26 Şubat 1992

Sana Bir Sır Vereceğim, Kurt Seyit ve Şura, Çilek Kokusu’nda izlediğimiz Demet Özdemir’i şu an No:309’da Lale karakteri ile izlemekteyiz. 

13- Beren Saat / 26 Şubat 1984

2004 yılında Aşkımızda Ölüm Var ile televizyon dünyasına ilk adımını atan Beren Saat ‘i son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem’de Kösem Sultan karakteri ile izledik. 

14- Dilan Çiçek Deniz / 28 Şubat 1995

Tatlı Küçük Yalancılar, Güneşin Kızları ve Bodrum Masalı’nda izlediğimiz Dilan Çiçek Deniz’i yakında Aras Bulut İynemli ile başrol oynayacağı yeni bir dizide izleyeceğiz. 

15- Nejat İşler / 28 Şubat 1972

Kaybedenler Kulübü 2 ile sinema salonlarında yeniden izleyeceğimiz Nejat İşler’i  televizyonda son olarak Bodrum Masal’ında izlemiştik. 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.