Sumru Yavrucuk ve Erdal Özyağcılar 10 yıl sonra yeniden bir arada!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Yapımcılığını Gold Film’in, yönetmenliğini Hasan Tolga Pulat’ın üstlendiği, senaryosunu ise Aslı Zengin ve Banu Zengin’in kaleme aldığı “No:309” dizisi, dün akşam yeni sezonuyla diziseverlerle buluştu.

Demet Özdemir, Furkan Palalı ve Sumru Yavrucuk’un başrollerini paylaştığı, FOX’un sevilen dizisi “No:309”un kadrosuna usta tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Erdal Özyağcılar dahil oldu. Başarılı dizide “Yıldırım” karakterine hayat veren Özyağcılar, 10 yıl sonra Sumru Yavrucuk ile ilk kez bir projede bir araya geldi. Erdal Özyağcılar dizide Sumru Yavrucuk’un eski eşini, Demet Özdemir ile Fatma Toptaş’ın babasını canlandırıyor.

Yeni sezonun genel hikayesi ise şöyle;

Yıldırım’ın (Erdal Özyağcılar) dönüşüyle tüm dengeler değişmeye başlar. Kızların ve Songül’ün zaman zaman Yıldırım’a karşı farklı tutumlar besleyecek olmaları aile içinde bir takım sıkıntılara yol açacaktır. Her türlü olumsuz tepkiye rağmen Yıldırım kararlıdır ve tek isteği ailesini geri kazanmak, geçen yılları telafi etmektir. Ona en büyük desteği başta Nergis verecektir, ilk kırılmayı o yaşayacak zamanla Lale ve Nilüfer de babalarına karşı yumuşayacaktır. Songül’ün affetmesi ise kolay olmayacaktır. Bu durum sürekli aralarında iniş çıkışlı bir ilişkiye sebep olacak, özellikle Songül’ün güvenini kazanmak Yıldırım için kolay olmayacaktır. Babalarının dönmesine adapte olmak kızlar için zor olacak ve bu yeni durum sürekli duygu değişikliklerine sebep olacaktır. Yıldırım bir yandan damatlarını tanımaya onlarlar ilişki kurmaya çalışacak, bir yandan da torunlarına, kızlarına veremediği ilgiyi ve sevgiyi vermeye çalışacaktır.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.