Selena Gomez ve Weeknd aşkının kısa tarihi!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Bitti diye değil ama kısa sürede herkesin hayranlığını kazanan bir ilişki olduğu için Selena Gomez ve Weeknd aşkının 2015’teki (tahminen) ilk yakınlaşmadan bugüne, meraklısı için bir tarihçesini hazırladık!

Previosly on Selena&Weeknd!

2015 yılındaki Victoria’s Secret Defilesi’nde Selena Gomez ve Weeknd aynı sahneyi paylaştılar. Aralarında hemen bir yakınlaşma olmadı. Hatta Weeknd başka çok ünlü bir isimle, Bella Hadid’le yaşadığı beraberlikle magazin gündemindeydi uzun süre. Fakat sahnede birlikte çok sempatik duruyorlardı. Bella ile Weeknd de ayrıldıktan sonra yine (kaderin bir cilvesi) Victoria’s Secret defilesi için 2017 yılında aynı sahnedeydiler. Tabii o zaman tüm gözler ayrılık sonrası aralarındaki kimyaya odaklanmıştı. Çünkü o zaman Selena ile Weeknd’in ilişkisi resmiyet kazanmıştı bile.

Şubat 2017 – Weeknd’in Paris’teki konseri sonrası verilen partide çekilen bu kare çiftin beraberliklerine “instagram resmiyeti” verdikleri an oldu.

Nisan 2017 – Yoğun turne programları nedeni ile birbirlerine çok fazla vakit ayıramayan çift, ilk fırsatını bulduklarında baş başa güzel bir tatil geçirmek için soluğu Buenos Aires’de aldı.

Nisan 2017 – Ünlü sevgililerin bir sonraki durağı Amerika’nın en popüler müzik festivallerinden Coachella oldu. Birbirlerini kendi arkadaş çevreleri ile tanıştıran çift festivale gelenlerin ilgi odağıydı.

Mayıs 2017 – New York’da düzenlenen ve yılın en önemli moda etkinliklerinden biri olan Met Gala’ya birlikte katılan ikili, mütevazi ve neşeli tavırları ile paparazzilerin objektiflerine gülümsedi. Bu etkinliğe birlikte katılmaları onların ilişkilerini ne kadar ciddiye aldıklarının bir göstergesi gibiydi.

Haziran 2017 – New York’da bulunan ikili şehrin son moda mekanlarından Rao’da romantik bir akşam yemeği sonrası kameralara yansıdı. Geçtiğimiz hafta yayınlanan bir habere göre Selana Gomez’in Lupus hastalığı nedeni ile yaşadığı karaciğer sorunları da ilk olarak bu sıralarda patlak veriyor.

Haziran 2017 – Weeknd’in New York’taki bir konseri sonrasında çift şehirde gece turunda. Weeknd, yazlık turne programını o dönem karaciğer nakline hazırlanan kız arkadaşının her an yanında olabilecek gibi şekillendirerek örnek erkek arkadaş ünvanına da hak kazandı.

Sessiz sedasız 25. yaş kutlaması!

Temmuz 2017 – Selena Gomez’in 25. yaşgününü kutlamak için çift Los Angeles’da öğle yemeğine çıktılar. O sıralar neden bu kadar mütevazi bir kutlamayı tercih ettikleri çok anlaşılamamış olsa da, Gomez’in en yakın arkadaşının yazın kendisine karaciğerini bağışladığı haberleri şarkıcı tarafından geçen günlerde açıklanınca hayranları için de taşlar yerine oturmuş oldu. Böylece Weeknd ile yaşadığı ilişki yüzünden kariyerini ihmal ettiği ya da tükenmişlik sendromu nedeni ile konserlere ara verdiği dedikodularının da altı boş çıkmış oldu.

Ağustos 2017 – Sorunları geride bırakmış çiftimiz New York Soho’da benzer kıyafetlerle bir alışveriş turunda görüntülendi.

Eylül 2017 – Harper’s Bazaar Dergisi’nin düzenlediği bir geceye katılan Selena ve Weeknd birçok instagram ünlüsü çiftin yaptığı gibi instagram pozu için kamera karşısına geçti. Daha doğrusu her başarılı “Instagram Kocası”nın yaptığı gibi Weeknd sevgilisinin en güzel pozunu yakalarken aynadan kareye yansıdı.

Sansasyonlardan uzak birliktelikleriyle Hollywood’un parmakla gösterilen genç çiftlerinden biri olan Selena Gomez ve Weeknd yeni sezonun başlaması ile tekrar işlerine odaklandılar. Weeknd, turnesine Selena da Woody Allen’ın yeni filminin setine doğru yola çıktı.

Kaynak: Güzel Gündem 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı