2017 yılında çok konuştuğumuz genç yetenekler!

4 dakikada okuyabilirsiniz

Geçtiğimiz sezona damga vuran genç yeteneklerden bahsedelim mi? Sürekli yeni isimler katılıyor sektöre, sürekli diziler başlayıp bitiyor. Bazıları unutulurken, bazıları unutulmazlar arasına giriyor. Yetenekliler fazlasıyla, hayranları da çok… Hatta her geçen hayran kitleleri ve bilinirlikleri artıyor. Gençler döktürüyor efendim! Bize de izlemek düşüyor. Biraz 2016 sonları çokça 2017 yılı… Hangi oyuncular mı çok konuşuldu? Buyurunuz beraber göz atalım öyleyse! 

1- Baran Bölükbaşı, Özgü Kaya, Cem Yiğit Üzümoğlu, Kaan Sevi, Almila Ada / Adı Efsane 

28 Ocak 2017 – 29 Ağustos 2017 tarihleri arasında Kanal D’de yayınlanan Adı Efsane yirmi dokuz bölüm sürdü. Fiko’su, Sibel’i, Hakan’ı, Melis’i, Ali’siyle genç kadro çok dikkat çekti. Dizinin finalinden sonra Baran Bölükbaşı’nı Sevda’nın Bahçesi’nde, Almila Ada’yı ise Cennet’in Gözyaşları’nda izlemekteyiz. Cem Yiğit Üzümoğlu, Özgü Kaya ve Kaan Sevi’yi de en kısa zamanda yeni projelerde görmek dileğiyle o zaman… 

2- Boran Kuzum, Kubilay Aka, Miray Daner, Pınar Deniz / Vatanım Sensin 

27 Ekim Perşembe akşamı yayın hayatına başladı, ilk sezonu otuz bir bölüm sürdü. Ne zaman başlar ikinci sezonu? Muamma! Dileğimiz bir an önce kavuşmak elbette.. Yunan Teğmen ile Civciv’in aşkı pek sevildi, HiLeon fandom özlemle kavrulmakta… Boran Kuzum’un ve Miray Daner’in hem karşılıklı, hem de ayrı ayrı döktürdükleri sahneler herkes tarafından geçer not aldı bile… İki denizin bir oğlu, Ali Kemal… Sezon finalindeki sahneleriyle bölüme damga vuran isimlerden oldu. Kubilay Aka’yı bu sezon Vatanım Sensin’de izleyemeyeceğiz ne yazık ki… Çukur adlı dizide ekranlarda olacak. YılKe fandom üzgün ve eksik, hayırlısı diyelim. Ve Pınar Deniz… Hem Kubilay Aka’yla karşılıklı oynadığı sahnelerde, hem de diğer sahnelerde performansıyla beğeni alan bir isim… Dört genç ismin emeğine yüreğine sağlık, yolları açık olsun!

3- Aytaç Şaşmaz / Söz

3 Nisan Pazartesi akşamı yayın hayatına başlayan Söz’ün dikkat çeken isimlerinden Aytaç Şaşmaz… Feyzullah karakteri ile hem sevildi hem takdir edildi. Hem timle olan hem de Mücahit karakteri ile olan karşılıklı sahnelerinde sergilediği performans ile yılın en iyi genç oyuncularından Aytaç Şaşmaz… Yolu açık olsun.

4- İdris Nebi Taşkan, Alp Navruz, Afra Saraçoğlu, Ecem Baltacı / Fazilet Hanım ve Kızları 

25 Mart Cumartesi akşamı yayın hayatına başlayan Fazilet Hanım ve Kızları’nın genç yetenekleri onlar… İdris Nebi Taşkan ve Alp Navruz’u daha önce Arkadaşlar İyidir ‘de, Ecem Baltacı’yı ise O Hayat Benim ve Umuda Kelepçe Vurulmaz adlı dizilerde izlemiştik. Afra Saraçoğlu’nun ise ilk dizisi… Bakalım ilerleyen bölümlerde Sinan, Yasin, Ece ve Selin karakterlerini neler beklemekte… Emeklerine sağlık! 

5- Alperen Duymaz, Ezgi Şenler, Dilan Çiçek Deniz, Hilmi Cem İntepe, Serhan Onat / Bodrum Masalı 

18 Ağustos 2016 tarihinde bir Perşemne akşamı Kanal D’de yayın hayatına başlayan dizi final yapamadı ne yazık ki… Sezon finali yaptı ve daha sonra yayından kaldırıldı haberleri geldi. Evet yarım kaldı, hem AsAt hem de SuKel… Alperen Duymaz, Hilmi Cem İntepe, Dilan Çiçek Deniz ve Serhan Onat’ı daha önce dizilerde görmüş ve performanslarını çok beğenmiştik. Ama Ezgi Şenler’in ilk dizisiydi ve muhteşem bir oyunculuk çıkardı. Dilan Çiçek Deniz’i Çukur’da, Serhan Onat’ı ise Meryem’de izleyeceğiz. Alperen Duymaz, Ezgi Şenler ve Hilmi Cem İntepe’yi de bir an evvel ekranlarda görürüz umarım! 

6- Anıl Tetik, Sevda Erginci, Simay Barlas, Deniz Can Aktaş / Hayat Bazen Tatlıdır 

16 Ekim 2016 – 30 Nisan 2017 yılları arasında yayınlanan dizi yirmi altı bölüm sürdü. SevKor’un inat dolu, bol maceralı, hep heyecanlı hikayesi ve Anıl Tetik ile Sevda Erginci’nin uyumu çok beğenilmişti. Ki GözBur da öyle… Emeklerine sağlık elbette! Sevda Erginci’yi Ver Elini Aşk’ta izlemekteyiz. Simay Barlas’ı ise Adı Efsane’de izledik son olarak… Anıl Tetik ve Deniz Can Aktaş’ın ekranlara ne zaman döneceğini ise merak ediyoruz. Beklemedeyiz!

7- Mert Yazıcıoğlu, Melisa Şenolsun, Burak Dakak, İlayda Akdoğan / Umuda Kelepçe Vurulmaz 

3 Kasım 2016 – 9 Şubat 2017 tarihleri arasında FOX TV’de yayınlanan dizi sadece on beş bölüm sürmesine rağmen genç isimlerin yetenekleri çok konuşuldu. İlayda Akdoğan’ı Dolunay’da izlemekteyiz. Mert Yazıcıoğlu, Melisa Şenolsun ve Burak Dakak’ı da yeni projelerde görmek dileğiyle…

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.