Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya’nın bir araya gelebileceği 5 tema!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Son dönemin gözde çiftlerinden bir tanesi olan Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin’in hayranları, onları bir projede birarada izlemek için can atıyor. Biz de bu hayal dünyasına doğru bir yolculuk yaptık ve ikiliyi nasıl temalarla birarada izlemek isteyeceğimizi düşündük. Gel, beş farklı temayla beş farklı yolculuğa birlikte çıkalım!

Çete dünyasının iki lideri

Fotoğraf: GQ - Hürriyet

Sert hikayeler hepimize fazlasıyla çekici gelir. Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin’i de böyle bir hikaye içinde izlemek sence de fazla karizmatik olmaz mıydı? İki düşman çete ve tek bir şehir… İki taraf da çok güçlü, çok iddialı! Ve beklenmedik zamanda doğan sürpriz ve bir o kadar da yıkıcı bir aşk…

İki dansçının tutkulu aşkı

Fotoğraf: Mavi

Dans, aşkın ve tutkunun en güzel yansımalarından biridir. Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin’i de hayallerinin peşinden koşan iki tutkulu dansçı ve aşık olarak izlemek istemez miydin? Önlerindeki imkansızlıkları hayallerinin ve tutkularının ateşiyle eriten iki insan… Kulağa harika gelmiyor mu?

Bir polis ve masum bir mahkumun hikayesi

Fotoğraf: GQ - Esqiure

Adalet, her zaman göründüğü gibi midir? Suçsuz olduğu halde hapishaneye düşen bir mahkum ve ona inanan bir polis memuru… Gerçekler ortaya çıkarken aşk da kendini zamanla gösterecek ve dramatik bir aşk hikayesine dönüşecek. Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin, böyle bir hikayeye çok yakışmaz mıydı sence de?

Ünlü bir şarkıcı ve mütevazı bir gencin aşkı

Fotoğraf: Mavi

Şöhretin sahte ışıltısından sıkılan genç bir kadın, bir gün her şeyi bırakıp bir kasabaya yerleşir ve hayat onun için bambaşka bir hal alır. Tabii beraberinde hayalleri süsleyecek bir aşk hikayesi de gelir. Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin’i böyle naif bir dünyada izlemek harika olmaz mıydı?

Bir doktor ve askerin naif aşk hikayesi

Fotoğraf: TAFF - ATV

Zorlu bir dünyada geçen naif bir aşk hikayesi… Bir doktor ve bir askerin savaşın ortasında doğan aşkları Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin’e çok yakışmaz mı sence de?

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.