Demet Özdemir’den Sen Kiminle Dans Ediyorsun hakkında yeni açıklamalar var!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Bana Masal Anlatma ve Kara Bela’dan sonra Burak Aksak’tan yepyeni bir film… Küçük insanların samimi hikayelerini ve başarı mücadelesini anlatan Sen Kiminle Dans Ediyorsun’da aşk ile kahkaha, dans ile dostluk bir araya geliyor. 17 Kasım’da BKM yapımcılığında vizyona girecek olan Binnur Kaya, Demet Özdemir, Uraz Kaygılaroğlu ve Okan Çabalar’ın başrollerde olduğu yapım, aşkın dansını perdeye taşıyor!

Filmin yıldızlarından Demet Özdemir (Aysel), senaryo gereği dans yarışmasına katılıyor. Geçmişte de dansçılık yapan yetenekli oyuncuyu yarışmaya ise Binnur Kaya (Şengül) hazırlıyor. Özdemir’in hazırlık yaptığı dakikalar, renkli görüntülere neden oldu. Dans sahnelerindeki başarısıyla setteki herkesi şaşırtan Özdemir, oyuncu arkadaşlarına da bu konuda yardımcı oldu. Demet Özdemir dans ve oyunculuğu harmanlayabileceği bir filmde oynamanın kendisi için ayrı bir yeri olduğunu belirterek “Böyle bir film benim en büyük hayalimdi. Tasarlasaydık bu kadar iyisi olamazdı diye düşünüyorum. Bu yüzden de kendimi çok şanslı hissediyorum” dedi.

Binnur Kaya’nın hayranı olduğunu anlatan Demet Özdemir “Binnur Kaya benim yıllardır hayran olduğum bir oyuncuydu zaten. Böylesine güzel bir sinema filminde karşılıklı oynamak bana inanılmaz keyif verdi ve çok şey öğretti. Hem beraber oynamak, hem de Binnur Kaya’yı yakından tanımak benim için muhteşem bir yolculuktu . Çok şanslıyım” açıklamasında bulundu. 

Özdemir, dans konusunda bütün bildiklerini filmde sergilediğini söyleyerek “Dans benim için gerçekten bir ifade şekli insanın bundan vazgeçmesi ya da özlememesi mümkün olmuyor. Film dans üzerine olduğu için bütün bildiklerimi yansıtmaya çalıştım’ şeklinde konuştu. Oyunculuk ve dansçılığın da zor olduğunu vurgulayan Demet Özdemir ‘Her meslek kendine göre farklı bir disiplin gerektiriyor. Bu yüzden ayrım yapamayacağım. Dans sadece figürler gibi görünse de ruh olmazsa olmaz. O yüzden çalışmak, prova yapmak her iki meslekte de yoğun ve meşakkatli” dedi.

             

Küçük insanların samimi hikayelerini ve başarı mücadelesini anlatan Sen Kiminle Dans Ediyorsun’da aşk ile kahkaha, dans ile dostluk bir araya geliyor. Binnur Kaya, Demet Özdemir, Uraz Kaygılaroğlu ve Okan Çabalar’ın başrollerde olduğu film, aşkın dansını perdeye taşıyor.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.