Demet Özdemir ve Furkan Palalı’nın canlandırdığı unutulmaz 3 karakter!

3 dakikada okuyabilirsiniz

No:309’un Lale’si ve Onur’u onlar… “LalOn” olarak ekranlarımızın en sevilen çiftlerinden oldular. Oyunculuk kariyerlerinde emin adımlarla yola devam eden Demet Özdemir ve Furkan Palalı’nın “benim için” unutulmaz üç karakterini yazdım. Buyurun yazıya!

Demet Özdemir 

26 Şubat 1992 yılında Kocaeli’nde doğdu. Bengü’nün dans ekibinde yer aldı daha sonra Efes Kızları kadrosunda dans etmeye başladı. İlerleyen yıllarda Mustafa Sandal’ın “Ateş Et ve Unut” adlı klibinde de yer alan Demet Özdemir, televizyon dünyasına ilk adımını 2013 yılında yayınlanan Sana Bir Sır Vereceğim ile atmış oldu. Daha sonra Kurt Seyit ve Şura ve Çilek Kokusu adlı dizilerde oynadı. Tut Sözünü ve yakın zamanda vizyona girecek Sen Kiminle Dans Ediyorsun filmlerinde rol aldı. İki sezondur No:309 da Lale karakterine hayat veren Demet Özdemir’in canlandırdığı üç unutulmaz karaktere bir göz atalım mı? 

1- Aylin Gündoğdu / Sana Bir Sır Vereceğim

5 Temmuz 2013 – 2 Şubat 2014 tarihleri arasında FOX TV’de yayınlanan dizi yirmi dokuz bölüm sürdü. Murat Han, Esra Ronabar ve Ekin Koç ile başrolleri paylaştı. Dizide vücudunda elektrik üretebilen bir kız olan Aylin karakterine hayat vermişti ve çok sevilmişti.

2- Aslı Koçer Mazharoğlu / Çilek Kokusu

24 Haziran 2015 – 27 Kasım 2015 yılları arasında Star TV’de yayınlanan ve yirmi üç bölüm süren dizide Yusuf Çim ve Ekin Mert Daymaz ile başrolleri paylaşmıştır. Önce Volkan’dan hoşlanan sonra Burak’a aşık olan ve onunla evlenen Aslı karakterini canlandırdı. 

3- Lale Yenilmez Sarıhan / No 309

Lale ve Onur’un yanlış anlaşılmalar sonucu aynı masaya oturmalarıyla başlar hikaye ve otel odasında devam eder. Furkan Palalı ile başrollerini paylaştığı dizide Lale karakterine hayat vermektedir. Gülüşlerin bol, başarın daim olsun güzel kadın! 

Furkan Palalı 

27 Ekim 1986 yılında Konya’da doğan Furkan Palalı, 2011 yılında Best Model of Turkey ve ardından da Best Model of the World seçilmesiyle adını duyurmuş. Küçük Sırlar’da Aras karakterini canlandırarak televizyon dünyasına adımını atmış. Daha sonra Adını Feriha Koydum, Hayat Devam Ediyor, Son Yaz, Aşk Emek İster, Kızıl Elma ve Son Çıkış adlı dizilerde oynadı. Şu an No:309’da Onur karakterini canlandırmakta.. Ayrıca  2016 yılında Somuncu Baba Aşkın Sırrı adlı filmde Somuncu Baba karakterini canlandırdı. Öyleyse gelin Furkan Palalı’nın canlandırdığı unutulmaz üç karaktere bi göz atalım.

1- Murad Altay / Kızıl Elma

15 Ocak 2014 – 23 Ekim 2014 yılları arasında Trt 1’de yayınlanan ve yirmi sekiz bölüm süren dizide MİT’in en önemli elemanı olan Murad Altay karakterine hayat vermiştir. 

2- Kenan / Son Çıkış

8 Ağustos 2015 – 10 Aralık 2015 yılları arasında Trt 1’de yayınlanan ve on yedi bölüm süren dizide Tolga Güleç ile başrolleri paylaştı. Dizide Kenan karakterine hayat verdi. 

3- Onur Sarıhan / No: 309

1 Haziran 2016’da tarihinde FOX TV’de yayın hayatına başlayan dizide Demet Özdemir ‘le başrolleri paylaşmakta… Dizide Onur Sarıhan karakterine hayat vermektedir. Başarısı daim, gülüşü bol olsun! 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.