Selena’nın oyuncuları şimdilerde ne yapıyor?

4 dakikada okuyabilirsiniz

Süreç Film imzalı fantastik kurgu, komedi türündeki Selena 10 Eylül 2006 – 18 Ağustos 2009 tarihleri arasında atv’de yayınlandı. Üç sezon ve yüz dört bölüm sürdü. Başrollerini Sinem Kobal, Hakan Altıner, Sinan Çalışkanoğlu, Kayhan Yıldızoğlu, Ümit Erdim, Serkan Şenalp, Cansu Demirci gibi oyuncular paylaştı. Ütopya’nın güzeller güzeli meleği, iyilerin dostu kötülerin düşmanı Selena’nın ve üç kız çocuğu ile olan hikayesi anlatılmıştı.

Benim ortaokul zamanlarıma denk gelen; kiminin çocukluğunu süsleyen, liselilerin çaktırmadan izlediği, büyüklerin çocukları sebebiyle ekrandan gözlerini alamadığı, bu dünyadan az da olsa uzaklaşmak için kendimizi o dünyaya attığımız değişik, ilginç ve bir o kadar da kopamadığımız bir diziydi Selena… “Nan nan naa naa Selenaaa Selena” diye başlayan jeneriği hala dilimizdeyken gelin hep birlikte Selena ‘nın on dört oyuncusunun son hallerine bakalım. Buyurunuz!

1- Selena (Sinem Kobal)

On dokuz yaşında rol almaya başladığı Selena’da başrol karakterini canlandıran Sinem Kobal şu an 30 yaşında… O günden sonra ne değişti diyecek olursanız, birçok farklı projede yer aldı ve Kenan İmirzalıoğlu ile evlendi. Yakında yeni dizisi Yüz Yüze ile ekranlara dönecek.

2- Selin (Cansu Demirci)

Şu an yirmi beş yaşında olan Cansu Demirci son olarak 2014 yılında yayınlanan Gurbette Aşk dizisinde konuk oyuncu olarak yer almış. 

3- Leyla (Gizem Güven)

On üç yaşında katıldı dizinin kadrosuna… Şu an yirmi üç yaşındaymış. Son olarak 2015 yılında Ne Münasebet adlı dizide Ayça karakteri ile izlemişiz.

4- Nazlı (Dilara Kurtulmuş)

Dizinin kadrosuna sekiz yaşında dahil olmuş şu an on dokuz yaşında… 2011 yılında Nuri adlı dizide Ayşe karakterini canlandırmış. Eğitimine devam etmekte…

5- Hades (Sinan Çalışkanoğlu)

Otuz dokuz yaşındaki Sinan Çalışkanoğlu 2014 – 2016 yılları arasında Kertenkele ‘de rol almış. Şu an ise Show TV’de yayınlanan Klavye Delikanlıları’ nda rol almaktadır. Aynı zamanda FOX’da yayınlanan İlk Buluşma’nın da sunuculuğunu yapmakta…

6- Ekrem (Hakan Altıner)

Altmış beş yaşındaki usta oyuncu şu an İstanbullu Gelin dizisinde Şahap karakterini canlandırmaktadır. 

7- Aslı (Selda Özbek)

Kırk beş yaşındaki Selda Özbek son olarak Baba Candır’da rol almış.

8- Kıvılcım (Hazal Şenel)

Yirmi beş yaşındaki genç oyuncuyu son olarak İki Yalancı’da izledik. Burcu karakterine hayat verdi. 

9- Ozan (Serkan Şenalp)

Otuz beş yaşındaki oyuncu son olarak O Hayat Benim’de Cemal karakterini canlandırmış. 

10- Zülfikar (Ümit Erdim)

Şu an otuz iki yaşında olan oyuncu son olarak 2015 yılında Can Tertip adlı filmde rol almış. Aynı yıl Benzemez Kimse Sana adlı yarışmada jüri üyeliği de yaptı.

11- Burak (Gökhan Keser)

Otuz yaşındaki yakışıklı oyuncu Selena’dan sonra müzik dünyasına adımını attı, Survivor’a katıldı. Son olarak Sen Benimsin adlı dizide rol aldı. 

12- Müstesna (Parla Şenol)

Altmış bir yaşındaki usta oyuncu son olarak 2015 yılında yayınlanan Acı Aşk’ta rol almış. 

13- Yüce Honos (Kayhan Yıldızoğlu)

Seksen yaşındaki usta oyuncu son olarak Aksak’ta Hasan Dede’yi canlandırmış (2016)

14- Fitnat (Zuhal Topal)

Kırk bir yaşındaki Zuhal Topal son olarak Avrupa Avrupa adlı dizide Nermin karakterini canlandırmış. Daha sonra gündüz kuşağı programlarına yönelmiştir. Yeni projesiyle çok yakında ekranlara geri döneceğini konuşulmakta…

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.