Erkan Kolçak Köstendil ve Şebnem Bozoklu’nun yeniden bir araya gelebileceği 5 proje!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Erkan Kolçak Köstendil ve Şebnem Bozoklu Ulan İstanbul’un unutulmaz çifti ‘’KarYar’’ olarak bir dönem adlarından oldukça söz ettirdiler. Düşündük ki bu kimyayı neden yeniden ekranlara taşımayalım? Tekrar partner olsalar onları hangi rollerde izlemek isterdik dizi ve filmlerden esinlenip hayal ettik.

1- Müzikal 

Onları görünce aklımıza ilk olarak düetler geliyor değil mi? Ulan İstanbul’da kimi cover olan, kimi kendi şarkıları olan birçok düet yaptılar hepsi de çok sevildi, Youtube’da da milyonlarca tıklandı. Şimdi bu ikiliyi müzikal bir dizi/filmde başrol olarak düşünün. İki müzik ve dans tutkunu insan, La La Land gibi bir dizi/film tam da onlara göre değil mi?

2- Polisiye 

Onları hırsızlık çetesi olarak izlemeye alışkınız peki bu sefer tam tersi olsa ve maceralara polisiye partner olarak atılsalar? The Mentalist dizinindeki Patrick Jane gibi ailesinin katilini arayan dağılmış ve yalnız bir adam ile onun polis departmanındaki ortağının seri katiller peşindeki maceraları! Ya da başka bir senaryo: bir kasabadaki kayıp çocuk gizemini çözmeye çalışan biri polis diğeri kasabada yaşayan şüphelilerden biri…

3- Sit-com

Ulan İstanbul’dan ikilinin komedi projelerinde harikalar çıkardığını biliyoruz. Friends’teki Chandler ve Monica gibi dostluklarının aşka dönüştüğünü keşfeden hem komik hem de içimizi ısıtan bir çift ya da The Office dizisindeki Jim ve Pam’inki gibi bir ofis aşkı bu ikiye çok yakışırdı! Önümüzdeki sezon Gülse Birsel bir sit-com ile dönüyor, Şebnem ve Erkan kadroda olurlar mı dersiniz?

4- Fantastik

Erkan Kolçak Köstendil’i en son fantastik-bilim kurgu internet dizisi Görünen Adam’ın başrolü olarak izlemiştik. Yeniden bir fantastik dizide bu sefer partneri Şebnem Bozoklu olsa? Örneğin bir doğaüstü kasaba konsepti… Once Upon A Time’daki Emma ile Hook gibi bir çit olarak izlemek harika olmaz mıydı?

5- Dönem Atmosferi

Eski zaman dokulu bir çifte çok yakışmazlar mıydı? Birinci Dünya Savaşı ya da Kurtuluş savaşı zamanlarında hayatta kalmaya çalışan bir çift düşünün…  Ya da daha naif bir aşk hikayesi anlatalım; geçmiş bir dönemde bir yazarın hayatının anlatıldığı biyografi bir dizi/filmde yazarı ikisinden biri oynasa! 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.