Sadi Celil Cengiz’den İlk Öpücük hakkında samimi açıklamalar…

1 dakikada okuyabilirsiniz

İlk Öpücük, LuckyRed/Shebnem Askin yapımcılığında 20 Ekim’de vizyona giriyor. Murat Yıldırım ve Özge Gürel’in başrolünü paylaştığı romantik komedi, rengarenk karakterleriyle sinemaseverlerde merak uyandırıyor. Filmde İşler Güçler, Leyla ile Mecnun gibi dizilerle komedi izleyicisinin gönlünde taht kuran Sadi Celil Cengiz, Le Mide adlı kafenin kendine özgü karakteriyle herkes tarafından sevilen garsonu Mücahit’i canlandırıyor.  

Fotoğraf: Mehmet Turgut

Rolünü çok eğlenceli olarak nitelendiren Sadi Celil Cengiz “İnsanların tanıdıkça sevecekleri bir karaktere hayat verdiğimi düşünüyorum. Yapımcımız LuckyRed ailesiyle ve Shebnem Askin’la daha önce çalıştık. Çok güzel bir ekip,  yapacakları işin iyi olacağına inancımın yanı sıra senaryo da iyi gelince, tekrar bir araya gelmek ve bu  oyuncu kadrosunun içinde olmak istedim” dedi. 

Fotoğraf: LuckyRed

Sadi Celil Cengiz “Siz de canlandırdığınız karakter kadar korumacı bir tavra sahip misiniz?” sorusuna ise “Aslında bu benim adıma yakınımdaki kişilerin vereceği bir cevap ama zarar görebileceğini düşündüğüm anda sevdiklerim için ben de gerekli müdahaleler yaptığımı düşünüyorum. Yalnız dozundadır. Her şeye karışmayı sevmem çünkü” cevabını verdi. Oyuncu, filmin izleyen herkes tarafından sahiplenilecek kadar sıcak bir yapım olduğunu vurgulayarak “Güzel bir film yaptığımızı düşünüyorum.  Sıcak bir film oldu. İyi oyuncularla yola çıkılan bu maceranın seyirciyi içine çekeceğini düşünüyorum. Seyircimiz bu filmde her şeyi yaşayacak: gülecek, duygusal anlar yaşayacak, kızacak, sahiplenecek. Güzel ve eğlenceli bir film oldu. Herkesi sinema salonlarına bekliyoruz” şeklinde konuştu.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.