Jessica May’den yeni açıklamalar var!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Emre Saygı’nın hazırlayıp sunduğu, Türkiye’nin ilk interaktif talk show programı “Hadi Be”nin konuğu “Yeni Gelin” dizisinin güzel yıldızı Jessica May oldu. Hayli keyifli anların yaşandığı “Hadi Be” canlı yayınında Brezilyalı yıldız Jessica May, Emre Saygı ve sosyal medya kullanıcılarının sorularına samimi açıklamalarda bulundu.

Fotoğraf: ALL

 “Yeni Gelin” dizisinde oynamaya başlayınca sokakta tanınmaya başladığını anlatan Jessica May, aldığı tepkileri şöyle anlattı: “Diziden sonra sokakta gördüklerinde çok samimi bir şekilde yanıma gelip, sarılıp öpüyorlar. ‘Türkiye’nin yeni gelini olmuşsun, bizim yeni gelinimizsin’ diyorlar. Çok güzel, çok pozitif enerji gönderiyorlar bana.” Brezilya’da doğup büyüyen güzel oyuncu, Türk gelenek göreneklerini öğrenip öğrenmediği sorusuna şöyle yanıt verdi: “Dizide Türkmen aşiretini oynadığımız için daha çok öğrendim. Burada düğünlerde altın takıyorlar. Brezilya’da kimse takmaz. Orada evleniyorsan sana buzdolabı, koltuk gibi ev eşyası alırlar. Öğrendiğim bir adet daha var; Adana’da kız istemeye gittiğin zaman şırdan yemen lazım. Brezilya’da da farklı inanışlar var. Mesela yere çatal düştüğü zaman eve erkek misafir, kaşık düştüğü zaman kadın misafir geleceğine inanılır.”

Fotoğraf: ALL

Jessica May, diziden yola çıkılarak sorulan “Kaynananla aynı evde oturabilir misin?” sorusu üzerine şöyle dedi: “Bence oturabilirim. Bella’nın dizide üç tane kaynanası var ve buna alışıyor. O bunu yapabiliyorsa bence herkes yapabilir.” Yemek yapmak konusunda başarılı olmasa da yemek yemek konusunda çok iyi olduğunu söyleyen Jessica May, “Çok yemek yerim ama 48 kiloyum. Belki metabolizmam çok hızlı çalıştığındandır. Belki de genetiktir, çünkü babam da çok zayıf” dedi. 6 yıldır Türkiye’de yaşayan Jessica May, Türkiye’ye geliş sürecini şöyle anlattı: “Ben aslında Türkiye’ye gelmeyecektim. Uzakdoğu’ya gidecektim bir iş için. Japonya’da tsunami olunca iptal ettiler, ben de Brezilya’da kaldım. Sonra Türkiye’den bir reklam teklifi geldi. Buraya geldim ve âşık oldum, dönmek istemedim. Yüksek bir enerji var burada. Brezilya’ya da çok benzettim, insanları, yemekleri, gelenekleri… Ve burada çok mutlu olacağımı hissettim. İyi ki buraya geldim. Her şey kısmet işte…”

 

“Türkiye benim ikinci vatanım” diyen Jessica May, evlendiğinde düğününde Türk adetlerini de uygulamak istediğini söyledi: “Kına gecesi çok hoşuma gidiyor. Brezilya’da böyle bir şey yok. Onu yapmak isterim. Ama Türk arkadaşlarımı çağırırım tabii, çünkü Brezilya’daki arkadaşlarım bilmiyor.” Jessica May, bir gün Türk olursa hangi ismi alacağı sorusuna da “Arkadaşlarım Refika ismini Jessica’ya çok yakın buluyor. Refika yada Şefika isimleri olabilir. Çünkü sesleri benziyor” yanıtını verdi.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.