FOXLIFE kanalının yüzü yenilendi!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Hollywood’un en iddialı, en prestijli yapımları ve en ünlü yüzlerini ekrana getiren FOXLIFE, artık yepyeni yüzü ile izleyicileriyle… FOXLIFE yepyeni yüzü ve heyecan verici içerikleriyle izleyicilerinin karşısına çıktı. Kasım ayı itibariyle izleyicilere daha keyifli bir seyir deneyimi sunmak amacıyla hem görüntüsünü hem de içeriklerini tam anlamıyla baştan yaratan kanal, yeni dönemde de Hollywood’un en iddialı ve en prestijli yapımları ile ünlü yüzleri bir araya getirerek herkesi ekran başına kilitlemeye devam edecek.

Reality show’lar ve yarışma programlarının yerine yeni dizilerle içeriğini dönüştüren FOXLIFE’ta birbirinden keyifli yapımlar izleyicilerle buluşacak. Glee, American Horror Story, American Crime Story gibi başarılı ve bol ödüllü yapımların yaratıcısı Ryan Murphy’nin elinden çıkan Pose ve 911’in yanı sıra yeni medikal drama The Resident ve geçen senenin en iddialı yapımlarından Feud’un yeni sezonu ile de ses getirecek olan FOXLIFE, kanaldaki bu değişim sürecini daha modern, daha olgun, daha estetik bir yüze geçerek tamamladı.Kate Mara, Evan Peters, Tatiana Maslany, James Van Der Beek gibi ünlü isimlerden oluşan kadrosuyla Pose, 1980’li yıllarda New York’taki farklı sınıfların yaşamlarını, sosyal ilişkilerini, toplumun tüketim ve lüks kültürüne evrilme sürecini konu alacak.

911, acil aramaları polis, ilk yardım, acil servis ve itfaiye ekiplerinin gözünden gösterirken Matt Czuchry’nin rol aldığı yeni dizilerden The Resident medikal drama severlerin gönlünü kazanacak. Ünlü oyuncular Bette Davis ve Joan Crawford arasında yıllar boyunca devam eden çekişmeyi konu alan ve geçen yılın hakkında en çok konuşulan yapımlarından olan Feud ise bu yıl Galler Prensi Charles ve Lady Diana’nın arasındaki ilişkiyi ekranlara taşımaya hazırlanıyor. En prestijli yapımları ve Hollywood’un en ünlü yüzlerini Türk izleyicisi ile buluşturan FOXLIFE kanalı D-Smart, Tivibu, Kablo TV ve TV+ platformlarından izlenebiliyor.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı