Alp Navruz hakkında bilmeniz gereken 10 şey!

Alp Navruz hakkında bilmeniz gereken 10 şey!

Alp Navruz hakkında bilmeniz gereken 10 şey!

03 11 2017 Deniz Yüksel
Deniz Yüksel
Deniz Yüksel 03 11 2017

Şu sıralar Fazilet Hanım ve Kızları dizisiyle Star TV ekranlarında arz-ı endam eden Alp Navruz, Sinan Egemen karakterini başarıyla canlandırıyor. Genç oyuncu, gerek fiziğiyle gerek oyunculuğu ile erken yaşta birçok seyircinin kalbini fethetmiş durumda... Biz de kendisi hakkında bilmeniz gerekenleri kısa kısa derledik. Buyurun bakalım!

1- 1990 Doğumlu, İstanbullu!

15 Ocak 1990  yılında İstanbul’da doğan Alp Navruz’un boyu 1.85, 27 yaşında ve Oğlak burcu! Hatta kendisi durumu böyle özetlemiş doğum günü hakkında... :)

2- Hangi okuldan mezun?

Alp Navruz Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunu... Kelimelerle arasının iyi olmasına şaşmamak gerek!

3- Hangi işlerde yer aldı?

Önce Ceberrut adlı filmde yer alan Alp Navruz, daha sonra Arkadaşlar İyidir dizisinde yer aldı. Arada kendisini Aşk Laftan Anlamaz'da da gördük. Şimdi ise herkesin bildiği gibi asıl çıkışını yaptığı Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Sinan Egemen’i canlandırıyor.

4- Evin abisi!

Bir kız kardeşi bir de erkek kardeşi var. Biraz otoriter ve kıskanç bir abiymiş ama kontrollüsünden...

5- Ünlü olmak nasıl bir his?

İlgi görmek ve olumlu yorum almaktan çok hoşlanıyormuş ama daha alışma aşamasındaymış.

6- Sinan Egemen’le ortak noktaları var mı?

Alp Navruz duygularını direkt yaşayan, hisleri yüzüne yansıyan bir insanmış. Sinan Egemen’i de maskesi olan bir karakter olarak yorumluyor. Bu sebepten ortak noktaları olmadığını düşünüyor.

7- Dış görünüşle ilgilenir mi?

Alp Navruz’a göre dış görünüş ilk intibaya kadarmış. Yani bir gülüş, bir bakış insanı ilk anda etkilebilir ama beş dakika sonra belki de o insanla konuşmak istemeyecek durumda olunabilirmiş. Dış görünüşe bakmam diyenler kendini kandıranlardır diyor ama dış görünüşe çok da büyük bir anlam yüklemiyor.

8- Spor yapmayı seviyor!

Alp Navruz spor yapmayı spor çantasıyla gezecek kadar çok seviyor. Hatta set aralarında bile izin alıp spor yapıyormuş.

9- İlk kazandığı parayla ne yaptı?

Alp Navruz’un, “İlk kazandığın parayla ne yaptın?” sorusuna verdiği cevap herkesi güldürmüş. Kredi kartını ödemiş herkesin yapacağı gibi o da.

10- Kıskançlığa tahammülü var mı?

Aşkta dürüstlüğe çok önem verdiğini söyleyen genç oyuncu, sadık biri olduğunu ifade ediyor. Hayatında biri varsa başkalarıyla ilgilenmiyormuş. Çoğu zaman karşısındakiler de onun sadakatine inandığı için kıskançlık problemi yaşamamış.

Filtreleyelim mi?

Filtreleyelim mi?

E-bülten Kayıt