Bölüm 3: Tadı damağımızda kalan partnerlikler!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Bazen “tam da partner olmak için yaratılmışlar” dediğimiz ikililer hayal ettiğimizden daha kısa süre ekranda yer alırlar ve onlara üzülerek veda etmek zorunda kalırız. Peki tadı damağımızda kalan, izlemeye doyamadığımız ve kısa sürede kaybettiğimiz partnerlikler hangileri? Birlikte bakalım!

Selin Şekerci – Serhat Teoman

Fotoğraf: atv

Kaçın Kurası dizisiyle izleme şansı yakaladığımız ve ne yazık ki yalnızca dört bölüm izleyebildiğimiz Selin Şekerci ve Serhat Teoman uyumu kısa sürede kendi kitlesini yaratmayı başardı. Hal böyle olunca da onlara veda etmek zor oldu. 

Aslı Enver – Mete Horozoğlu

Fotoğraf: Kanal D

Kayıp dizisiyle izleme şansı yakaladığımız Aslı Enver ve Mete Horozoğlu, kendi sadık kitlelerini oluşturdular ve dizinin finalinin üzerinden uzun zaman geçmesine karşın erken veda ettikleri seyircisinin hafızasındaki yerini korumayı başardılar.

Özgü Kaya – Baran Bölükbaşı

Fotoğraf: Kanal D

Adı Efsane dizisinin FikBel’i olarak izleme şansı yakaladığımız Özgü Kaya ve Baran Bölükbaşı, büyük bir kitleye ulaştılar ve unutulmaz arasına isimlerini altın harflerle yazdırdılar… Ama ne yazık ki onlara da doyamadık. 

Almila Ada – Cem Yiğit Üzümoğlu

Fotoğraf: Kanal D

Adı Efsane’nin ani ve beklenmedik bir şekilde veda ettiğimiz, yarım kalan hikayeleriyle hepimizi üzen çifti HakMel olmadan olur mu hiç? Geç tanıdığımız ve çok erken kaybettiğimiz bir uyumdu onlarınki de…

Su Kutlu – Tolga Sarıtaş

Fotoğraf: Star TV

SÖZ dizisiyle kısacık da olsa izleme şansı yakaladığımız Su Kutlu ve Tolga Sarıtaş partnerliği de çok kısa bir sürede kendine bir kitle oluşturdu ve çok sevildi!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.