Bölüm 2: 2016 ve 2017 yılında reyting sebebiyle final yapan diziler!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Dizilere merakı olan, dizi izlemeden yapamayan her insan mutlaka dizi dünyasıyla ilgili gelişmelerden bir şekilde haberdar olur. Peş peşe yayınlanan yeni dizi tanıtımları, ardından gelen günü değişti haberleri, final yapmadan yayından kaldırılan diziler, yanlış gün sebebiyle izlenmeyenler, erkenden aramızdan ayrılanlar ve şans verilse bile tutunamayanlar… Reyting sistemine kurban giden dizilerimizi ele almaya devam edelim mi? (Sıralama alfabetik sıralamaya göre yapılmıştır.) Yazının ilk bölümüne buradan göz atabilirsiniz. Buyurun geçelim ikinci bölüme!

1- Deli Gönül / FOX

4 Temmuz 2017 – 4 Eylül 2017 tarihleri arasında FOX’da yayınlanan dizi on bölüm sürdü. Reyting düşüklüğü sebebiyle bitirilen dizinin başrollerini ise Murat Ünalmış, Tuvana Türkay ve Çiğdem Batur paylaşmıştı. 

2- Evlat Kokusu / Kanal D

8 Mart 2017 – 10 Mayıs 2017 tarihleri arasında Kanal D’de yayınlanan, Endemol Shine Türkiye imzalı dizi sadece dokuz bölüm yayınlandı. Dizinin başrollerini ise Hande Soral, Barış Kılıç, Sedef Avcı ve Murat Han paylaştı. 

3- Familya / FOX

20 Eylül 2016 – 22 Kasım 2016 tarihleri arasında FOX’da yayınlanan dizinin başrollerini Uğur Yücel, Erkan Kolçak Köstendil, Şükran Ovalı, Sezer Avcı, Murat Ceylan, Aybüke Pusat, Cansu Tosun ve Bülent Emrah Parlak paylaşmıştı. 

4- Hanım Köylü / Star TV

Gold Film imzalı dizi 23 Nisan 2016 – 1 Ağustos 2016 tarihleri arasında Star TV’de yayınlanmış ve on üç bölüm sürmüştü. Başrollerini ise Yusuf Çim ve Gülsüm Ali paylaşmış ve düşük reyting sebebiyle final yapmıştı. 

5- Hayat Bazen Tatlıdır / Star TV

Süreç Film imzalı Hayat Bazen Tatlıdır, 16 Ekim 2016 – 30 Nisan 2017 tarihleri arasında Star TV’de yayınlanmış ve yirmi altı bölüm sürmüştü. Başrollerini ise Birce Akalay, Ufuk Özkan, Kanbolat Görkem Arslan, Anıl Tetik, Simay Barlas, Sevda Erginci ve Deniz Can Aktaş paylaşmıştı. 

6- İçimdeki Fırtına / Star TV

Reyting sebebiyle erken final yapan dizi 11 Şubat 2017 – 18 Mart 2017 tarihleri arasında Star TV’de yayınlandı. Sadece altı bölüm süren dizinin başrollerini Gizem Karaca, Merve Boluğur, Yusuf Çim ve Burak Yamantürk paylaştı. 

7- İki Yalancı / Kanal D

3 Temmuz 2017 tarihinde yayın hayatına başlayan dizi sadece yedi bölüm sürdü. Başrollerini Keremcem ve Yağmur Tanrısevsin paylaştığı dizinin yapımcısı ve senaristi Gani Müjde, yönetmeni ise Eda Teksöz’dü.

8- İkisini De Sevdim / atv

atv’de yayınlanmış olan dizi  sadece üç bölüm sürdü. Başrollerini Amine Gülşe ve Burak Şanal paylaştı. 

9- İlişki Durumu: Evli / Show TV

İlişki Durumu: Karışık’ın devamı olan dizi dört bölüm sürdü. Başrollerini ise Berk Oktay, Seren Şirince, Anıl İlter ve Serenay Aktaş paylaştı. 

10- İstanbul Sokakları / Show TV

18 Nisan 2016 – 13 Haziran 2016 tarihleri arasında Show TV’de yayınlanan dizi dokuz bölüm sürmüştü. Dizinin başrollerini ise Gizem Karaca, Caner Cindoruk, Naz Elmas ve Rıza Kocaoğlu paylaşmıştı. 

11- Kaçın Kurası / atv

atv’de yayınlanan Serhat Teoman ve Selin Şekerci ‘nin başrollerini paylaştığı dizi sadece dört bölüm sürdü. 

12- Kara Yazı / Kanal D

Kanal D’de yayınlanan ve altı bölüm süren dizinin başrollerini Zeynep Çamcı, Ushan Çakır, Emre Kınay ve Haluk Bilginer paylaştı.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.