Bölüm 3: 2016 ve 2017 yılında reyting sebebiyle final yapan diziler!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Dizilere merakı olan, dizi izlemeden yapamayan her insan mutlaka dizi dünyasıyla ilgili gelişmelerden bir şekilde haberdar olur. Peş peşe yayınlanan yeni dizi tanıtımları, ardından gelen günü değişti haberleri, final yapmadan yayından kaldırılan diziler, yanlış gün sebebiyle izlenmeyenler, erkenden aramızdan ayrılanlar ve şans verilse bile tutunamayanlar… Reyting sistemine kurban giden dizilerimizi ele almaya devam edelim mi? (Sıralama alfabetik sıralamaya göre yapılmıştır.) Yazının ilk bölümüne buradan ve ikinci bölümüne buradan göz atabilirsiniz. Buyurun geçelim üçüncü bölüme!

1- Kırlangıç Fırtınası / FOX  

6 Mart 2017 – 17 Nisan 2017 tarihleri arasında FOX’da yayınlanan ve yedi bölüm süren Limon Film imzalı dizinin başrollerini Emel Çölgeçen, Fikret Kuşkan, Ayşenil Şamlıoğlu, Ebru Aykaç ve Ekin Mert Daymaz paylaşmıştı. 

2- Kış Güneşi / Show TV

23 Şubat 2016 – 21 Haziran 2016 tarihleri arasında Show TV’de yayınlanan ve on sekiz bölüm süren, başrollerini Aslı Enver ve Şükrü Özyıldız paylaştığı dizi de reytinge kurban gidenlerden…

3- Oyunbozan / Show TV

16 Nisan 2016 – 14 Mayıs 2016 tarihleri arasında Show TV’de yayınlanan dizinin başrollerini Tuvana Türkay, Barış Kılıç, Serhat Tutumluer’in paylaştı. Oyunbozan beş bölüm sürmüştü. 

4- Ölene Kadar / atv

TIMS yapım imzalı Ölene Kadar, 12 Ocak 2017 – 13 Nisan 2017 tarihleri arasında atv’de yayınlandı. Fahriye Evcen ve Engin Akyürek’in başrollerini paylaştığı dizi on üç bölüm sürdü. 

5- Rengarenk / atv

Yedi bölüm süren Rengarenk, 8 Temmuz 2016 – 9 Eylül 2016 tarihleri arasında atv’de yayınlandı. NTC Medya imzalı dizinin başrollerini Selin Şekerci ve Kaan Taşaner paylaştı. 

6- Rüya / Show TV 

18 Temmuz 2017 tarihinde Show TV’de yayınlanan dizinin başrollerini Hazal Filiz Küçükköse ve Ceyhun Mengiroğlu paylaştı. Dizi onuncu bölümüyle final yaptı. 

7- Seni Kimler Aldı / atv

30 Nisan 2017 – 9 Temmuz 2017 tarihleri arasında atv’de yayınlanan dizinin başrollerini Fulya Zenginer, Duygu Yetiş, Yiğit Kirazcı ve Serhan Yavaş paylaştı. Dizi onuncu bölümüyle final yaptı. 

8- Sevda’nın Bahçesi / Kanal D

Gold Yapım imzalı dizinin başrollerini Emre Kınay, Sibel Can, Baran Bölükbaşı ve Alina Boz paylaştı. Dizi sadece dört bölüm sürdü. 

9- Seviyor Sevmiyor / atv

15 Haziran 2016 – 12 Şubat 2017 tarihleri arasında atv’de yayınlanan ve yirmi sekiz bölüm süren dizinin başrollerini Zeynep Çamcı, Gonca Sarıyıldız, Gökhan Alkan ve Yiğit Kirazcı paylaştı. Dizinin günü değişse de reytingleri yükselmedi ve final yaptı. 

10- Şahane Damat / Star TV

21 Haziran 2016 – 23 Ağustos 2016 tarihleri arasında Star TV’de yayınlanan dizi sadece sekiz bölüm sürdü. Başrollerini Burcu Özberk ve Ali Ersan Duru paylaşmıştı. 

11- Türk Malı / Star TV

Şafak Sezer, Hasibe Eren, Mehmet Ali Erbil ve Nergis Kumbasar’ın başrollerini paylaştığı dizi iki sezon sekiz bölüm sürdü. 

12- Umuda Kelepçe Vurulmaz / FOX

Bi Yapım imzalı Umuda Kelepçe Vurulmaz, 3 Kasım 2016 – 9 Şubat 2017 tarihleri arasında FOX’da yayınlanmış ve on beş bölüm sürmüştü. Başrollerini ise Begüm Birgören, İlker Kızmaz, Özge Özder, Melisa Şenolsun, Mert Yazıcıoğlu ve Burak Dakak paylaşmıştı. 

13- Yıldızlar Şahidim / Star TV

Süreç Film imzalı dizi 27 Ocak 2017 – 17 Şubat 2017 tarihleri arasında Star TV’de yayınlandı ve dört bölüm sürdü. Başrollerini ise Özge Gürel, Berk Cankat, Mesut Akusta ve Canan Ergüder paylaşmıştı.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.