Hangi ünlüler Kasım ayında doğdu?

4 dakikada okuyabilirsiniz

Serimizin altıncı bölümüyle karşınızdayız. Öncelikle birkaç şeyi açıklamakta fayda var diye düşünüyorum. Elbette her oyuncunun bu listede olması imkansız… Bazı isimleri unutmuş olabilirim bu doğal, ayrıca bazı isimlerin de doğum tarihleri farklı sitelerde farklı yazılmıştı, hangisi doğru bilemedim açıkçası listeye eklemedim. Eklediklerim arasında yanlış olan varsa da affola diyorum. Kasım ayında yani bu ay doğan on üç oyuncu varmış. Belki sen de sevdiğin isimle aynı gün doğmuşsundur kim bilir 🙂 Unutmadan; daha önce yayınlanan yazılar için buraya tıklayabilirsin. Geçelim güncel yazımıza!

1- Selma Ergeç / 1 Kasım 1978

İlk dizisi olan 1997 yılında yayınlanan Böyle mi Olacaktı? ile televizyon dünyasına adımını atan Selma Ergeç, daha sonra sekiz dizide yer aldı. Son olarak onu Vatanım Sensin’de canlandırdığı Halide Edib karakteriyle izledik. 

2- Berrak Tüzünataç / 2 Kasım 1984

2005 yılında oynadığı Ödünç Hayat adlı dizi ile tanındı. Daha sonra yedi dizide yer alan Berrak Tüzünataç’ı şimdilerde Fi’de izlemekteyiz. 

3- Alperen Duymaz / 3 Kasım 1992

Tatlı Küçük Yalancılar, Acı Aşk ve Bodrum Masalı’nda izlediğimiz Alperen Duymaz son olarak Direniş Karatay adlı sinema filminde rol aldı. 

4- Çağlar Ertuğrul / 5 Kasım 1987

Benim İçin Üzülme, Beyaz Karanfil, Kurt Seyit ve Şura, Boynu Bükükler ve Medcezir’de rol aldı. Dağ ve Dağ 2 filmleriyle adından söz ettiren Çağlar Ertuğrul’u şu an Fazilet Hanım ve Kızları adlı dizide çok konuşulan Yağız Egemen karakteri ile izlemekteyiz. 

5- Can Yaman / 8 Kasım 1989

Gönül İşleri, İnadına Aşk, Hangimiz Sevmedik dizilerinde rol alan Can Yaman, şu an Dolunay ‘da Ferit Aslan karakterine hayat vermektedir. 

6- Gökçe Bahadır / 9 Kasım 1981

Tatlı Hayat ve Beşik Kertmesi adlı dizilerde rol alarak televizyon dünyasına adımını atan Gökçe Bahadır daha sonra on iki dizide rol aldı. Şimdilerde Star TV’de yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler’de rol almaktadır.

7- Ahmet Kural / 10 Kasım 1982

2007 yılında Fikrimin İnce Gülü adlı dizide rol aldı. Daha sonra Çalgı Çengi, Kardeş Payı, Düğün Dernek gibi bir çok dizi ve filmde rol alan Ahmet Kural’ı son olarak Kardeş Payı’ndan sonra Hayatımın Aşkı adlı dizide konuk oyuncu olarak izlemişiz.

8- Şevval Sam / 11 Kasım 1973

Süper Baba, Feride, Aşkın Dağlarda Gezer, Yıldızların Altında, Karaoğlan, Gülbeyaz, Müjgan Bey, Çocuğun Var Derdin Var, Yine de Aşığım, Yaşanmış Aşk Hikayeleri, Derman, Acayip Hikayeler ve Muhteşem Yüzyıl’da rol alan Şevval Sam’ı son olarak Bodrum Masalı’nda izledik. 

9- Ali İl / 16 Kasım 1981

Sırlar Dünyası, Türkü Filmi, Kırık Kanatlar, Ihlamurlar Altında, Seher Vakti, Aşk Bir Yalan, Küçük Kadınlar, Seni Bana Yazmışlar, Böyle Bitmesin ve Poyraz Karayel’ de izlediğimiz Ali İl, şu an Ver Elini Aşk’ta Kaan karakterine hayat vermektedir. 

10- Açelya Topaloğlu / 19 Kasım 1986

Aşk Yakar, Arka Sokaklar, Gece Sularında İstanbul, Eve Düşen Yıldırım, Kaçak Gelinler ve İnadına Aşk’ta rol alan Açelya Topaloğlu’nu şu an Meryem’de izlemekteyiz. 

11- Hande Doğandemir / 22 Kasım 1985

Kahramanlar ve Keskin Bıçak’ta rol aldıktan sonra televizyon kariyeri başlayan Hande Doğandemir daha sonra sekiz dizide daha rol almış. Son olarak ise Muhteşem Yüzyıl Kösem ‘de izledik. 

12- Hande Erçel / 24 Kasım 1993

Tatar Ramazan ve Çalıkuşu’nda konuk oyuncu olarak oynayan Hande Erçel daha sonra Çılgın Dersane Üniversitede, Hayat Ağacı, Güneşin Kızları ve Aşk Laftan Anlamaz ‘da rol aldı. Şu an Siyah İnci’de Hazal karakteri ile izlemekteyiz. 

13- İsmail Ege Şaşmaz / 25 Kasım 1993

Güneşi Beklerken, Günebakan, Serçe Sarayı, Aşk Yalanı Sever’de oynayan İsmail Ege Şaşmaz, son olarak Lise Devriyesi’nde rol almış.  

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.