Özge Gürel: Tek Bir Hayalim Var!

2 dakikada okuyabilirsiniz

 

Özge Gürel önce Medcezir’e konuk oyuncu oldu. Arkasından Kiraz Mevsimi ile geçen sezonun belki de en çok konuşulan oyuncusu oldu. Daha önce yaptığımız bir haberde Özge Gürel’in katkıda bulunduğu ya da destek olduğu sosyal dayanışma projelerini listelemiştik. 

“Seninle” dergisine konuşan Özge Gürel, sosyal duyarlılık projeleriyla neden bu kadar ilgili olduğunu hem de kişisel sorulara samimi cevaplar vermiş.

 

Mutlu olduğum her anda birinin katkısı var. 

Tam bir yardım meleği olan güzel oyuncu, kanserli çocuklar, yaşlılar, çocuk istismarı, hayvan hakları konularıyla ilgileniyor. Gürel, “Eğer ben birine yardım edebilecek durumdaysam durduğum her an bana zarar. Bir canlının hayatına ufacık da bir katkım olabilecekse, bunu yapmalıyım. Mutlu olduğum her anda birinin katkısı var. Bu yüzden bende birilerinin mutluluğunda katkım olsun istiyorum” diyor.

 

Tek hayalim mutlu bir kadın olmak.

Hayatla ilgili tek hayalim; mutlu, kendini akışa bırakan bir kadın olarak yaşamaya devam etmek. Çok seviyorum kendiyle barışık, mutlu kadınları. İşimle ilgili hayalim ise âşık olabileceğim karakterleri oynamak. Ayrıca hayalimde bir Selanik hikâyesi var; bir gün yazılacak ve umarım ben de içinde olacağım.

 

Huzura kavuşmak için durmam lazım.

Etiket sevmem. Şahane eski dostlarım var ve tanıdığım için mutlu olduğum yeni insanlar var. İç dünyamı zenginleştirmek, seyahat etmek, sevdiğim insanlara sarılmak, hatalarımla yüzleşip ruhumu huzura kavuşturmak için önce durmaya ihtiyacım var.

 

Bir kere âşık oldum.

Ben en iyi arkadaşı erkek olanlardan değilim. Kız arkadaş önceliğim var. Tabii ki erkek arkadaşlarım da var. Ama erkekler benim hayatımda sevgili olarak kalsınlar daha iyi. Hayatımda bir kere aşık oldum.

 

Kaoslarım meşhurdur.

Bir delilik anında karar verip evlenebilirim. Yoksa pek ritüel insanı değilim. Romantik olmadığımı biliyorum. Ama en büyük maceralarım hayatla ilgili aldığım riskler. Dürtüsel yaşıyorum, uzun vadeli düşünmüyorum. Aldığım anlık kararlar ve sonrasındaki kaoslarım meşhurdur.

Kiraz Mevsimi ve oyuncuları hakkında daha fazla habere ulaşmak için Kiraz Mevsimi sayfasını takibe alman yeterli. Yeni sezon hakkında fikirlerini yine Kiraz Mevsimi sayfasından paylaşabilirsin.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.