Ray Donovan Geri Döndü!

2 dakikada okuyabilirsiniz

 

Ekranların en sağlam antihero’su Ray Donovan sahalara döndü. Showtime, izleyicilerine yaptığı sürprizle 12 Temmuz’da yayınlanacak olan 3. sezonun ilk bölümünü dün itibariyle hemen hemen tüm stream servisleri aracılığıyla (hatta Youtube kanalından bile) yayınladı.

Geçtiğimiz sezonu Ray’in kendini kaybettiğini görerek tamamlamıştık. Hızlı özet geçecek olursak Mick parayı götürürken, Terry hapsi boylamış, beklenildiği üzere Ray, Cookie Brown ve çetesini yok etmişti. Ray, günü evinde bitirmesine rağmen artık eve dönmeyeceğinin sinyallerini vermişti. Son olarak Avi, Ezra’nın emriyle gazeteci Kate’i öldürmüş ve bunun üzerine Ray her şeyi göze alarak öldürdüğü rahibi hastane inşaatına gömdüğünü ihbar etmişti.

 

3. Sezonda Ezra’nın ölümüyle iyice yoldan çıkan bir Ray portresini sezon boyunca göreceğiz. İlk bölümde günü kurtaran adam olsa dahi evine dönemeyen bir adam izledik. Andrew Finney ve kızı Paige’la tanışmamız da Ray’in yeni göreviyle gerçekleşmiş oldu. Kaçırılan oğlunu kurtarması için Ray’le anlaşan Mr. Finney’i gelecek bölümlerde daha çok göreceğiz.

 

İlk bölümde Terry’i görmeyi beklemeyin, onu görmeye gelenleri geri çeviriyormuş. Bunchy bildiğimiz gibi, hayatını düzene koymaya çalışmaya devam ediyor. Mickey hayatını yine yeni yeniden düzene koyma çabasındayken millete Xanax’lı barbekü partisi vererek kötü adamı safdışı etmeyi başardı. Kısacası bildiğimiz Mickey, her zamanki gibi.

Abby yolunu kaybetmişlerden bir başkası. Kendine çok tatlı bir köpek buldu ve en son onunla uyumaya çalışıyordu. Bridget ve Conor biraz daha büyümüşler, pek yeni bir şey yok onlarda. 

 

Bir diğer yeni karakterimiz ise rahip cinayetiyle ilgili ortalığı karıştıran Peder Romero. Bu adam önce Bunchy’in dolayısıyla Ray’in ve herkesin başına bela olacak.  

Ray Donovan 3. sezonuyla sağlam bir dönüş yaptı. Hotel California’yla dönmesi de ayrı güzel oldu.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.