Hollywood’un ünlü isimleri Şükran Günü’nü nasıl geçirdi?

3 dakikada okuyabilirsiniz


Şükran günü ailelerin bir araya geldiği, büyük sofraların kurulduğu, hindi pişirme konusunda ustalıkların sergilendiği ve hayattaki güzelliklere dair şükranların sunulduğu Amerika’nın en önemli bayramlarından biri… Tabii konu kutlamak ve şükran duymak olunca gözler ister istemez ünlü isimlere kayıyor. Artık elimizde sosyal medya gibi bir olanak olduğuna göre (buna da şükür) biz de stalk yöntemi ile bu eğlenceli anları onlarla beraber  yaşamış kadar oluyoruz (neredeyse). Bakalım kim ailesinin güvenli kollarına koşmuş, kim bayramı bir tatil fırsatı bilmiş ya da mutfaktaki hünerlerini göstermiş.

Miley Cyrus

Önce Miley Cyrus ile başlayalım. Genç şarkıcının bu sene doğum günü Şükran Günü’ne denk geldi. Çifte kutlama yapan Cyrus, önce balonlarla çektiği kareyi doğum günü şerefine paylaştı. Fakat bol tshirt’ünün kurbanı olan yıldızı hayranları hamile zannetti. Tabii açıklamak yine Miley’e düştü. Karnında şişliğin tofu hindiden çok yemeğe bağlı olduğu notuyla fotoğrafını tekrar paylaştı.

Cindy Crawford

Cindy Crawford, bu yıl moda haftalarında fırtına gibi esen model kızı Kaia Gerber’in mutfağa girdiği bir kareyi takipçileri ile paylaştı.

Vanessa Hudgens

Vanessa Hudgens, Şükran Günü’nü kutlamak için çağımızın son harikası şeker mi şeker filtrelerden destek aldı.

Chrissy Teigen ve John Legend 

Hafta içinde ikinci çocuğuna hamile olduğunu müjdeleyen Chrissy Teigen ve John Legend Şükran Günü için sevimli kızları Luna’nın sonbahar yaprakları ile oynarken çekilmiş sevimli bir karesini paylaştı.

Justin Timberlake

Justin Timberlake; müzik, dans ve oyunculuk derken mutfak konusunda da iddialı olduğunu eline aldığı şef işi pürmüz ile gösterdi. Jessica Biel’in esprili eşi balkabaklı tartın üzerindeki merengi kendi karamelize etti. Ne dersiniz? Daha gidilecek çok yol var belki ama fena değil sanki.

Jimmy Kimmel

Ünlü talk show sunucusu Jimmy Kimmel daha erkeksi bir yemek hazırlığına girmiş. Bahçesindeki profesyonel barbeküyü yakan Kimmel hindi öyle değil böyle yapılır der gibi eseriyle mutlu bir poz vermiş.

Henry Cavill

Son olarak Justice League filminde izlediğimiz Superman yani Henry Cavill, Şükran Günü’nü America adını verdiği dev köpeği ile geçirmiş. Cavill’in instagram’da paylaştığı notta hindi yerine tavuk tercih ettiklerini (iki kişi oldukları için sanırız ama aslında America tek başına bir hindinin de hakkından gelirmiş gibi duruyor) ve tabii çiğ yemediklerini yazmış. Çocukları tavuğun çiğ yenmeyeceği konusunda da uyarmış.

Ryan Murphy

Hollywood’un dahi çocuğu Ryan Murphy, Şükran Günü’nü “American Horror Story Family” dediği dizi ekibi yani Emma Roberts, Evan Peters, Sarah Paulson ile kutlamış. Görüldüğü üzere dizinin havasını kaybetmemek için oldukça ciddi bir poz vermişler.

Gwen Stefani

Gwen Stefani, Şükran Günü için ailesinin yanına koşan ünlülerden. Geçtiğimiz günlerde yılın en seksi erkeği seçilen sevgilisi Blake Shelton mı bu kareyi ölümsüzleştirmiştir bilemiyoruz ama yanında kız kardeşlerini bu vesile ile görmüş olduk.

Khloe Kardashian

Hamile mi değil mi hala ser verip sır vermeyen ve hayranlarının kalbiyle oynayan Khloe Kardashian, Şükran Günü’nü Cleveland Cavaliers oyuncusu Tristan Thompson’ın yanında, kardeşlerinden ayrı geçirdi. Tüm gün mutfakta harikalar yaratan ve sofradan sadece kuş sütünü eksik bırakan Khloe, yemek sonrası Tristan ile bu pozu paylaştı. Görüldüğü üzere yine hamilelik ile ilgili herhangi bir iz yok.

Kaynak: Güzel Gündem


OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı