Baran Bölükbaşı’nın olası partnerleri!

3 dakikada okuyabilirsiniz

12 Nisan 1994 yılında İskenderun’da doğan Baran Bölükbaşı şu an 23 yaşında ve Koç burcu… Biz onu Adı Efsane’de canlandırdığı “Fiko” karakteri ile tanıdık. İlk dizisi olmasına rağmen oyunculuğu, yakışıklılığı ve sesiyle dikkatleri üzerine toplayan bir isim oldu. Bence bu kadar sevilmesinin sebeplerinden biri de samimiyeti ve sıcakkanlı oluşu olabilir. Dizinin finalinden sonra Sevda’nın Bahçesi adlı dizide rol aldı ama dizi erken final yaptı. Ekranda görmek istediğimiz isimlerden biri kendisi… Biz de kendi çapımızda biraz hayal kuruyor, bazı istekler de bulunuyoruz. Evet efendim Baran Bölükbaşı’yla görmek istediğimiz olası partnerler kimler? Bir göz atalım mı? Buyursunlar!

1- Pınar Deniz

Fotoğraf: Pınar Deniz Resmi Instagram Hesabı

10 Kasım 1994 tarihinde Adana’ da doğmuş, aslen Mardinliymiş. Sil Baştan ile tanıdığımız Pınar Deniz’i şu an Vatanım Sensin’de Yıldız karakteri ile İzlemekteyiz. Ayrıca Kardeşim Benim 2 adlı sinema filminde de rol alan Pınar Deniz’i neden bir gün Baran Bölükbaşı ile yan yana görmek istemeyelim ki? 

2- Sevda Erginci

Fotoğraf: Sevda Erginci Resmi Instagram Hesabı

3 Ekim 1993 yılında İstanbul’da doğmuş. Koyu Kırmızı, Veda ve Karagül’de oynamış. Hayat Bazen Tatlıdır ile büyük bir fan kitlesine sahip olan güzel oyuncu şu an Ver Elini Aşk’ ta Ayperi’yi canlandırmaktadır. “Bir gün neden olmasın?” diyelim… 

3- Biran Damla Yılmaz

Fotoğraf: Biran Damla Yılmaz Resmi Instagram Hesabı

28 Haziran 1997 yılında İstanbul’da doğmuş. Daha önce Yasak, Beyaz Yalan, Çılgın Dersane: Ada ve Muhteşem Yüzyıl’da oynayan Biran Damla Yılmaz asıl çıkışını şu an Kırgın Çiçekler’de canlandırdığı Eylül karakterine ile yakaladı. Peki siz yan yana görmek ister miydiniz? 

4- Damla Colbay

Fotoğraf: Damla Colbay Resmi Instagram Hesabı

1993 doğumlu ve İzmirli olan güzel oyuncu daha önce Kara Para Aşk ve Hayat Mucizelere Gebe adlı dizilerde oynadı. Son olarak ise onu İçerde’de Eylem karakteri ile izledik. Son zamanların dikkat çeken genç oyuncularından olan Damla Colbay ile Baran Bölükbaşı’nı bir dizide partner görebiliriz mesela… Nasıl olur acaba? 🙂 

5- İlayda Ildır 

Fotoğraf: İlayda Ildır Resmi Instagram Hesabı

1996 İstanbul doğumlu genç oyuncu daha önce Aşk Laftan Anlamaz ‘da rol almış. Birçok reklam filminde oynamış. Onu şu an Söz’de Nazlı karakteri ile izlemekteyiz. Henüz yolun başında olan yetenekli oyuncuyu diziden sonra başka projelerde göreceğimiz kesin tabii. Neden yanında Baran Bölükbaşı olmasın ki? (güzel bağladım bence?) 

BONUS

Özgü Kaya

Fotoğraf: Özgü Kaya Resmi Instagram Hesabı

“Doymadım doyamadım sevmelere sizi beeen!” (melodisiyle okuyunuz). Evet Gülümgiller, evet ÖzBar, evet Özgü ve Baran… Evet onları çok seviyoruz! Adı Efsane’de FikBel’in aşkına hayat veren iki isim… Herkes aynı fikirde mi bilemiyorum ama ben onları tekrar bir arada görmek istiyorum. Dizi veya film, bir arada görelim, lütfen… Peki siz sevgili BB sevenler, siz hangi isimle görmek istiyorsanız Baran Bölükbaşı’nı? 🙂 Ankete buyurun!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.