Kerem Bürsin’in olası partnerleri!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Kerem Bürsin, 4 Haziran 1987 yılında İstanbul’da doğdu. Farklı birçok ülkede yaşadı. 1999’da 12 yaşındayken ailesiyle birlikte ABD’ye yerleşti. Emerson College’nin Pazarlama İletişimi Bölümü’nden mezun oldu. ABD genelindeki liseler arası tiyatro yarışmasında “En İyi Erkek Oyuncu” seçildi. Thursday, Strawberry Melancholy, Wendigo, Sharktopus, Palace of the Damned ve Unutursam Fısılda adlı filmlerde rol aldı.

2013 yılında Güneşi Beklerken ile hayatımıza girdi. Canlandırdığı Kerem Sayer karakteri ile dönemin en çok konuşulan oyuncularından biriydi. Daha sonra Şükrü Özyıldız ile başrollerini paylaştığı Şeref Meselesi’nde Yiğit Kılıç karakterini canlandırdı. Aynı karakter ile Ulan İstanbul adlı dizide konuk oyuncu olarak rol aldı. Daha sonra Leyla Lydia Tuğutlu ile başrollerini paylaştığı Bu Şehir Arkandan Gelecek adlı dizide rol aldı ve Ali Smith karakterine hayat verdi. Oyunculuğuyla ve yakışıklılığıyla çok konuşuldu. Üç kısa film, beş tiyatro oyunu, altı reklam filminde rol aldı. Birçok kez “Yılın En İyi Erkek Oyuncusu” seçildi. Son yılların en konuşulan isimlerinden biri… Sevenleri yeni bir projede görmek istiyor. Biz de kendi çapımızda biraz hayal kuruyor ve Kerem Bürsin’in olası partnerlerine bir göz atıyoruz. Buyurunuz!

1- Farah Zeynep Abdullah 

17 Ağustos 1989 yılında İstanbul’da doğdu. Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Kurt Seyit ve Şura, Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi dizilerde oynadı. Kelebeğin Rüyası, Bi Küçük Eylül Meselesi, Unutursam Fısılda, Ekşi Elmalar, Arif v 2016 adlı filmlerde rol aldı. Unutursam Fısılda adlı sinema filminde birlikte rol alan ikiliye biz doyamadık. Umarım tekrar bir araya görürüz. 

2- Selin Şekerci 

1 Haziran 1989 yılında İzmir’de doğdu. Kavak Yelleri, Melekler Korusun, Leyla ile Mecnun, İzmir Çetesi, Benim İçin Üzülme, Kaçak Gelinler, Acı Aşk, Rengarenk, Kaçın Kurası gibi dizilerde rol alan Selin Şekerci’yi son olarak Çoban Yıldızı’nda izledik. İkiliyi yakıştıran ve birlikte rol alması isteyen bir kitle var açıkçası. Ki ben de onlardanım. İlerde neden olmasın?

3- Aslı Enver 

Ayten Aslı Enver, 10 Mayıs 1984 yılında Londra’da doğmuş. Onu Hayat Bilgisi ve Kavak Yelleri dizileriyle tanıdık. Daha sonra Suskunlar, Kayıp, Bana Artık Hicran De, Mutlu Ol Yeter, Kış Güneşi gibi dizilerde izledik. Şu an İstanbullu Gelin dizisinde rol alan Aslı Enver’i belki bir gün Kerem Bürsin ile yan yana izleriz, kim bilir?

4- Ayça Ayşin Turan 

25 Ekim 1992 yılında Sinop’ta doğmuş. Dinle Sevgili, Karagül, Altınsoylar gibi dizilerde rol aldı. Sevimli Tehlikeli adlı filmde başrolleri Şükrü Özyıldız ile paylaştı. Şu an Meryem’de Meryem karakteri ile izlediğimiz genç oyuncuyu belki bir gün Kerem Bürsin ile de izlemek nasip olur.

5- Serenay Sarıkaya 

1 Temmuz 1991 yılında Ankara’da doğdu. Şaşkın, Plajda, Behzat Ç. Ankara Yanıyor, İkimizin Yerine gibi filmlerde rol alan Serenay Sarıkaya; Peri Masalı, Limon Ağacı, Adanalı, Lale Devri, Medcezir gibi dizilerde rol aldı. Şu an Fi’nin ikinci sezonu olan Çi’de rol almaktadır. Sevgilisi Kerem Bürsin ile aynı projede izlemek isteyenler elbette çok fazla… En yakın zamanda çiftimizi aynı projede görmek dileğiyle diyelim öyleyse…

BONUS

Hande Doğandemir 

2 Temmuz 2013 – 27 Temmuz 2014 yılları arasında Kanal D’de yayınlanan Güneşi Beklerken de başrolleri paylaşan ikiliyi tekrar bir arada görmek isteyen bir kitle var hala… Günler, yıllar geçse de unutulmuyorlar.  Efsane çift ZeyKer’e hayat veren Hande Doğandemir ile Kerem Bürsin’i umarım tekrar izleriz. Peki siz Kerem Bürsin’i kiminle görmek isterdiniz? 🙂 Buyurun ankete!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.