Bölüm 2: Sonu ölümle biten dizi aşkları!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Bazı aşklar vardır. Mutlu başlayan, sorunsuz devam eden, mutlu sonla biten… Bunun tam tersi de var. Her türlü engeli aşıp, her türlü acıyı yaşadıktan sonra mutlu sona doğru ilerlerken aniden gelen ölüm! Ah o lanet olası düşmanlar… Onların sonu mutlu değildi, isterdik onların evlenmelerini veya onları çocuklarıyla görmeyi… Lakin olmadı. Evet, bu yazıda sonu ölümle biten dizi aşklarını ele alacağız. Fazla dram, fazla gözyaşı, fazlasıyla hüzün… Olmasaydı sonunuz böyle keşke! Yazının ilk bölümüne buradan göz atabilirsiniz. (Ayrıca üçüncü bölüm için beklemede kalın!) Buyurun yazımıza! 

1- Behzat & Esra – Behzat Ç

19 Eylül 2010 – 17 Mayıs 2013 tarihleri arasında Star TV’de yayınlanan dizi üç sezon doksan altı bölüm sürmüştü. Başrol oyuncusu Erdal Beşikçioğlu’ydu. Savcı Esra’yı oynayan Canan Ergüder ikinci sezon finalinde vurularak öldürülmüştü.

2- Yiğit & Sibel – Şeref Meselesi 

23 Kasım 2014 – 17 Mayıs 2015 tarihleri arasında Kanal D’de yayınlanmış ve yirmi altı bölüm sürmüştü. Başrollerini Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız, Yasemin Allen, Şükran Ovalı ve Burcu Biricik paylaşmıştı. Yirmi birinci bölümde Sibel vurulmuş ve Yiğit’in gözleri önünde can vermişti. Ah şu kötü sonlar! 

3- Emir & Feriha – Adını Feriha Koydum

Bir neslin en sevdiği çift! Onların aşkı unutulmayacak olan çiftler listesine çoktan yazıldı bile.. Tam düğün günü her şey yolunda giderken gelen o kurşun… Feriha, Emir’in kollarındayken arkadakilerin hiçbir şey yapmadan öylece bakakalmasını yıllar geçse de anlamayacağım, kusura bakmasınlar… Özledik sizi! 

4- Ahu & Ecevit – Suskunlar 

En can acıtan ölüm sahnelerinden bir diğeri… Ah Ecevit, sevdiğinin kollarında can verirken bile romantikti… “İşin garibi ne biliyor musun? Hayatımda başıma gelen en güzel şey bu. Ölüyorum ve sen benim yanımdasın…” Gelir mi bu replik gibisi? Görür müyüz tekrar böyle uyumlu bir çifti?

5- Ezel & Eyşan – Ezel

Türk televizyon tarihinin en iyi dizilerinden biri olan Ezel’in başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere ve Tuncel Kurtiz paylaşmıştı, dizi  yetmiş birinci bölümüyle final yapmıştı. Eyşan, Ezel’in kollarında can vermişti.. Ah be Ezel ne çektin! 🙁

6- Korkut Ali & Ceylan – Bir Aşk Hikayesi 

Seçkin Özdemir ve Damla Sönmez’in başrollerini paylaştığı dizi otuz altı bölüm sürmüştü. Herkes mutlu sonla biteceğini beklerken Korkut Ali ‘nin mezar taşı gösterilmiş ve final yapılmıştı. Ve bir aşk hikayesi daha kötü sonla bitmişti.

7- Menekşe & Halil – Menekşe ile Halil

7 Eylül 2007 – 24 Mayıs 2008 tarihleri arasında Kanal D’de yayınlanan dizinin başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Sedef Avcı paylaşmıştı. Dizi otuz altıncı bölümüyle final yapmıştı. Herkes mutlu son beklerken ters köşe yapılmış ve Halil öldürülmüştü. 

8- Ömer & Zeynep – Doktorlar 

Bir neslin unutamayacağı ölüm sahnelerinden… Defalarca izlediğimiz, izlemekten bıkmadığımız (en azından benim için) dizilerin başında gelir Doktorlar… Ömer’in ölümü, Zeynep ‘in o acıyı yaşayışı, arkadan gelen Ağla Kalbim şarkısı… Gamze Topuz, emeklerine sağlık!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.