Demet Özdemir’in olası partnerleri!

3 dakikada okuyabilirsiniz

26 Şubat 1992 yılında Kocaeli’de doğdu. Bengü’nün dans ekibinde yer aldıktan daha sonra Efes Kızları kadrosunda dans etmeye başlayan Demet Özdemir, ayrıca Mustafa Sandal’ın “Ateş Et ve Unut” adlı klibinde de yer aldı. İlk televizyon deneyimi olan Sana Bir Sır Vereceğim’de Aylin karakterini canlandırdı. 2013 yılında Fox TV’de yayınlanan dizinin başrollerini Esra Ronabar , Murat Han ve Ekin Koç ile paylaştı. Bu dizi ile kısa sürede popülerliği yakaladı. Daha sonra 2014 yılında Star TV’de yayınlanan Kurt Seyit ve Şura’da Alya Baronez karakterine hayat verdi. 2015 yılında ise romantik komedi dizisi olan Çilek Kokusu’nda Aslı Koçer Mazharoğlu’nu canlandırdı. Ayrıca Tut Sözünü ve Sen Kiminle Dans Ediyorsun adlı sinema filmlerinde oynadı. Bengü’nün Hodri Meydan adlı klibinde de rol aldı. 

Güzel oyuncuyu son olarak 65 bölüm süren, Furkan Palalı ile başrolleri paylaştığı No 309’da Lale Yenilmez Sarıhan karakteri ile izledik. Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden, çok fazla seveni var. Bir an önce ekranlarda görmek istiyoruz. Ben de Twitter hesabımdan sevenlerine “Demet Özdemir’i kiminle görmek istersiniz?” diye bir soru sordum. En çok istenilen isimleri ise listeledim. Bakalım Demet Özdemir’in olası partnerleri kimlermiş? 🙂 Beraber bakalım!

1- Barış Arduç

9 Ekim 1987 yılında Scherzingen’de doğdu. Küçük Hanımefendi, Dinle Sevgili, Benim İçin Üzülme, Bugünün Saraylısı, Racon: Ailem İçin gibi dizilerde rol aldı. Son olarak ise adeta bir ekran efsanesi haline gelen Kiralık Aşk ve Mutluluk Zamanı’nda izlediğimiz Barış Arduç’u Demet Özdemir ile görmek isteyenler var. Bakalım bir gün dilekler gerçek olacak mı?

2- Serkan Çayoğlu

Serkan Çayoğlu, 31 Mayıs 1987 yılında Almanya’da doğdu. Kuzey Güney, Zeytin Tepesi, Kiraz Mevsimi ve son olarak Hayatımın Aşkı’nda izlediğimiz Serkan Çayoğlu’nu yakın zamanda Börü’de izleyeceğiz. Bir gün Demet Özdemir ile aynı projede görürüz umarım…

3- Engin Öztürk

28 Eylül 1986 yılında Eskişehir’de doğdu. Fatmagül’ün Suçu Ne, Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, Muhteşem Yüzyıl, Hayat Yolunda, Hatırla Gönül gibi projelerde yer alan yakışıklı oyuncuyu son olarak Yüksek Sosyete’de izledik. Belki bir gün Demet Özdemir ile de izleriz, kim bilir? 

4- Aras Bulut İynemli 

25 Ağustos 1990 yılında İstanbul’da doğdu. Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Muhteşem Yüzyıl, Maral : En Güzel Hikayem ve İçerde gibi dizilerde izlediğimiz Aras Bulut İynemli’yi şu an Çukur’da Yamaç Koçovalı karakteri ile izlemekteyiz. İlerleyen zamanlarda belki ikiliyi aynı projede görürüz. Görelim!

5- Can Yaman 

8 Kasım 1989 yılında İstanbul’da doğdu. Gönül İşleri, İnadına Aşk, Hangimiz Sevmedik gibi dizilerde rol alan Can Yaman’ı şu an Dolunay’da izlemekteyiz. Belki ikiliyi belli bir zaman sonra yan yana aynı projede görürüz, görmeliyiz. 

BONUS!

Ekin Koç

Ekin Koç, 21 Haziran 1992 yılında Antalya’da doğdu. Sana Bir Sır Vereceğim, Benim Adım Gültepe, Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi dizilerde rol alan Ekin Koç şu an Hayat Sırları’nda rol almaktadır… Sana Bir Sır Vereceğim’de Aylin ile Tilki’ye hayat veren Demet Özdemir ile Ekin Koç’u sevenleri tekrar bir arada görmek istiyor. Belki bir gün görürüz.. Kim bilir?

Peki siz Demet Özdemir ‘i kiminle görmek isterdiniz?  Buyurun ankete! 🙂

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.