Özgü Kaya ve Baran Bölükbaşı’nın rol alabileceği 5 aşk filmi!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Adı Efsane dizisinde hayat verdikleri Fiko ve Sibel karakterleriyle birlikte büyük bir hayran kitlesine ulaşan Baran Bölükbaşı ve Özgü Kaya’yı yeniden bir arada izlemek isteyen oldukça fazla izleyici var! Biz de iki genç ve yetenekli oyuncunun rol alabilecekleri aşk filmlerini derledik! Gel, birlikte hayal kuralım…

1-The Fault in Our Stars (Aynı Yıldızın Altında)

Fotoğraf: Kanal D

Kanser hastası iki gencin aşk dolu ama bir o kadar da gerçek hikayesini izlediğiniz The Fault in Our Stars, son yıllarda adından fazlaca bahsetti. Baran Bölükbaşı ve Özgü Kaya’yı böyle bir aşk ve hayat hikayesi içinde izlemek sence de harika olmaz mıydı?

2- More Than Blue (Hüzünden Öte)

Fotoğraf: Kanal D

Birbirlerine aşık olan ama bunu asla dile dökemeyen iki genç… Birbirlerinin ailesi ve dostu olan, her daim birbirlerinin yanında olan iki insan ve onları çevreleyen dramatik bir sır… Baran Bölükbaşı ve Özgü Kaya bu hikayeye fazlasıyla yakışırdı!

3- No Strings Attached (Bağlanmak Yok)

Fotoğraf: Kanal D

Aşka inancın olmadığını kanıtlamaya çalışırken aşka düşsen, ne olurdu? Bizlere bu sorunun cevabını veren No Strings Attached, Baran Bölükbaşı ve Özgü Kaya’ya şüphesiz çok yakışırdı!

4- Leap Year (Aşka Yolculuk)

Fotoğraf: Kanal D

Birlikte olduğu adama 29 Şubat’ta evlilik teklif edebileceği bir İrlanda geleneğinin peşinden koşarak yola çıkan kahramanımız bu yolculukta gerçek aşkla tanışırsa neler mi olur? Baran Bölükbaşı ve Özgü Kaya yorumuyla bu hikayeyi izlemek şahane olurdu. 

5- Dear John (Sevgili John)

Fotoğraf: Kanal D

Herkesin hayallerini süsleyecek kadar harika bir adam olan John ve Savannah’ın aşkını, ayrılığını ve bu ayrılıklarla birlikte gelen mektupları konu edinen Dear Jonh; Baran Bölükbaşı ve Özgü Kaya’ya fazlasıyla yakışmaz mıydı?

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.