Hande Doğandemir’in yaşattığı karakterler…

3 dakikada okuyabilirsiniz


Hande Doğandemir, kamera arkasında başlayan yolculuğunu kamera önüne taşıyan, bir nevi işin mutfağını görüp oyunculukla pişen bir yetenek… Oyunculuk kariyeri boyunca birbirinden renkli karakterlere hayat veren Hande Doğandemir’in kariyerine doğru bir yolculuğa ne dersin?

Kahramanlar – Zeynep Kayhan

Fotoğraf: Show TV

Kahramanlar ve Zeynep Kayhan karakteri, Hande Doğandemir’in ekran yolculuğuna ilk adımı… Polisler, itfaiyeciler ve ambulans görevlilerinin hayatını anlatan dizide Hande Doğandemir, bir polise hayat veriyordu!

Keskin Bıçak – Aslı Karaağaç

Fotoğraf: FOX

Hande Doğandemir’in başrol deneyimlerinden Keskin Bıçak, bir dram dizisi olarak ekranlarımızda yer aldı. Hande Doğandemir ise kayıplarıyla birlikte değişim yaşayan Aslı Karaağaç karakterine hayat veriyordu.

Sen de Gitme – Aslı

Fotoğraf: TRT 1

Bir hastanede yaşanan acı ve tatlı olayları konu edinen dizide Hande Doğandemir bir doktora hayat veriyordu! Bu da onun oyunculuk yolculuğuna çok şey katmış olmalı…

İbret-i Ailem – İpek Şenocak

Fotoğraf: Star TV

Absürd bir komedi dizisi olarak ekranlarda yer alan, ömrü kısa sürse de kendi döneminde belli bir kitle edinen İbret-İ Ailem’in İpek’i Hande Doğandemir’den başkası değildi!

Şubat – Elem

Fotoğraf: TRT 1

Ve bir dönemin fenomen işlerinden Şubat… Hande Doğandemir, diziye ikinci yarısında dahil oldu ve güzeller güzeli Elem karakterine hayat verdi. İsim şahane, değil mi? Emin olun karakter de en az ismi kadar şahane…

Güneşi Beklerken – Zeynep Yılmaz

Fotoğraf: Kanal D

İşte Hande Doğandemir’in gerçek, ilk büyük çıkışını yaşadığı Güneşi Beklerken ve çok büyük bir kitle tarafından benimsenen, üzerinden yıllar geçmesine karşın hiç eskimeyen Zeynep Yılmaz karakter… Hande Doğandemir, Güneşi Beklerken’de baba özlemi duyan liseli bir genç kızı canlandırıyordu.

Racon: Ailem İçin – Yağmur

Fotoğraf: atv

Hande Doğandemir; Güneşi Beklerken’den hemen sonra yer aldığı, sağlam hikayesi ve normal şartlarda bir araya gelmesi çok zor olan oyuncu kadrosuna rağmen 4 bölümde yayından kaldırılan Racon’da bir mimar olan Yağmur karakterine hayat verdi.

Bana Masal Anlatma – Ayperi

Fotoğraf: BKM

Hande Doğandemir’in ilk sinema filmi olma özelliği taşıyan Bana Masal Anlatma, onun için oldukça özel bir yerde olmalı… Hande Doğandemir, filmde bir masal kahramanı olan Ayperi’ye hayat verdi.

Her Şey Aşktan – Pelin

Fotoğraf: Avşar Film

Hande Doğandemir’e beyazperdedeki ikinci başrol deneyimini yaşatan Her Şey Aştan filminde güzel oyuncu, bir alışveriş merkezinde çalışan eğlenceli ve deli dolu bir karakter olan Pelin’e hayat verdi.

Hayatımın Aşkı – Gökçe

Fotoğraf: Kanal D

Hande Doğandemir’in ekrandaki romantik komedi deneyimi olan Hayatımın Aşkı, reklam yazarı olan genç bir kadının hayatının aşkını bulma serüvenini anlatıyordu ve biz güzel oyuncuyu Gökçe karakteriyle izledik.

Muhteşem Yüzyıl: Kösem – Turhan Sultan

Fotoğraf: FOX

Dönemin en güçlü kadın figürlerinden biri olan Turhan Sultan’a hayat vererek Muhteşem Yüzyıl: Kösem’in son bölümlerinde yer alan Hande Doğandemir, oyunculuk kariyerinde sağlam bir adım daha atmış oldu.

Kaybedenler Kulübü Yolda – Sevda

Fotoğraf: ID İletişim

Başrollerinde Nejat İşler ve Yiğit Özşener’e Hande Doğandemir, Merve Çağıran, Rıza Kocaoğlu ve Sarp Akkaya’nın eşlik ettiği film özellikle türün sevenlerinin beklentilerini karşıladı.


OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı