Çağlar Ertuğrul’un olası partnerleri!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Çağlar Ertuğrul 5 Kasım 1987’de Karşıyaka, İzmir’de doğdu. 2005 yılında Bornova Lisesi’nden mezun oldu. 2011 yılında Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nü bitirdi. 13 Nisan 2009 tarihinde ilk kez Koç Üniversitesi’nde “Romeolar ve Julietler” adlı bir oyunda oynayarak sahne alan Çağlar Ertuğrul, ardından çeşitli oyunlarda sahneye çıkmıştır. Kendisine ait bir Youtube kanalı vardır. 

2012 yılında Alper Çağlar’ın yönettiği Dağ adlı bir askeri filmin başrolünde yer alan Çağlar Ertuğrul, Dağ filmi ile tanınmaya başlamış ve popülerliğe ulaşmıştır. Daha sonra Benim İçin Üzülme adlı dizide rol almış, ardından Beyaz Karanfil, Kurt Seyit ve Şura, Boynu Bükükler’de oynamıştır. 2015 yılında Medcezir’e konuk oyuncu olmuş, yine aynı yıl Bana Masal Anlatma adlı filmde rol almıştır. Ardından Dağ ll’de oynayarak popülerliğini katlayan Çağlar Ertuğrul, Biz Size Döneriz adlı filmde de başrolde yer almıştır. Şu an Fazilet Hanım ve Kızları’ nda Yağız Egemen’e hayat veren yakışıklı oyuncu bu yılın en çok konuşulan isimlerinden… Onu çok seviyoruz, biraz kendi çapımızda yeni projeleri için hayal kuralım. Öyleyse buyurunuz! 

1- Selin Şekerci

1 Haziran 1989 yılında İzmir’de doğdu. Kavak Yelleri, Melekler Korusun, Leyla ile Mecnun, İzmir Çetesi, Benim İçin Üzülme, Kaçak Gelinler, Acı Aşk, Rengarenk, Kaçın Kurası gibi dizilerde rol aldı. Son olarak ise Çoban Yıldızı’nda izledik. Benim İçin Üzülme adlı dizide Çağlar Ertuğrul’la birlikte rol aldı. Dizi bitse de dostlukları devam eden ikiliyi umarım bir an önce aynı projede izleriz. 

2- Farah Zeynep Abdullah

17 Ağustos 1989 yılında İstanbul’da doğdu. Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Kurt Seyit ve Şura, Muhteşem Yüzyıl Kösem ‘de rol aldı ve beş sinema filminde yer aldı. Yeni yılda kendisini Gülizar adlı dizinde izleyeceğiz. Belki bir gün bu uyumlu ikiliyi ilerde bir sinema filminde izleriz, kim bilir?

3- Burcu Biricik

4 Mayıs 1989 yılında Antalya’da doğdu. Düşman Kardeşler, Beni Böyle Sev, Şeref Meselesi ve Hayat Şarkısı gibi dizilerde rol alan Burcu Biricik ‘i Çağlar Ertuğrul ile de aynı projede görsek ya! Görelim!

4- Hazal Kaya 

1 Ekim 1990 yılında İstanbul’da doğdu. Sıla, Taşların Sırrı, Acemi Cadı, Genco, Aşkı Memnu, Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi, Adını Feriha Koydum, Son Yaz, AŞK, Maral gibi dizilerde rol aldı. Şu an Bizim Hikaye ‘de rol alan Hazal Kaya’ yı bir gün Çağlar Ertuğrul ile aynı sinema filminde görür müyüz acaba? Ne dersiniz?

5- Serenay Aktaş 

1 Ekim 1993 yılında İstanbul’da doğdu. Arka Sıradakiler, Kalbim Seni Seçti, Yahşi Cazibe, Türk Malı, Kanıt, Muhteşem Yüzyıl, Kaçak Gelinler, Acil Aşk Aranıyor, Rengarenk, Gülümse Yeter, İlişki Durumu :Evli gibi dizilerde rol aldı. Şu an Meryem’de rol alan Serenay Aktaş ile görür müyüz acaba bir gün aynı projede? 

Bonus

Deniz Baysal

5 Nisan 1991 yılında İzmir’de doğdu. Bitmeyen Şarkı, Derin Sular, Babalar ve Evlatlar, Kayıp Şehir, Aşk Ekmek Hayaller, Kaçak Gelinler, Beyaz Yalan, Sevda Kuşun Kanadında, Rüzgarın Kalbi gibi dizilerde rol aldı. Şu an Fazilet Hanım ve Kızları’nda Çağlar Ertuğrul ile rol alan ve YağHaz’ a hayat veren ikili yılın en çok konuşulan çiftlerinden… Eee malum, dizide ikiliyi pek fazla yan yana göremedik. Dizi ne kadar devam eder, sonunda ne olur nasıl biter bilemem… Ama ikiliyi seven büyük bir kitle var, gerçekten büyükler ama 🙂 Eski partnerler hazır birlikte aynı filmde rol almaya başlamışken belki ikiliyi yıllar sonra aynı projede görürüz tekrar, görelim…

Peki siz Çağlar Ertuğrul ‘u kimle görmek istiyorsunuz? 🙂 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.